Biceps hareketi çalışmama rağmen

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ogden tarafından 18 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ogden

Ogden Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun aleyküm,
    ramazanın bitmesini bekliyodum ve sabırsızlanarak dün akşam programı uygulamaya başladım :)
    uyguladığım program: https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html?

dün 12 tekrara kadar çıktım 7 kg dambıl ile, göğüs ve önkol programlarını çalıştım, göğüs kaslarım ilk çalıştığımda ağrıyordu ama şu an hiç ağrı yok.

Biceps hareketlerininde hepsini yaptım bayağı yordu, ama şu an bicepslerim değil tricepslerimde acı var sıktığım zaman tricepsler ağrıyor.

Hareketleri yanlış mı yaptım diye düşündüm ama resimdeki gösterilenlerin dışına hiç çıkmadım neden böyle oldu ?

2. ahmet199

ahmet199 Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    sanırım spora ara vermişsin ve tekrar başlamısın ramazan bitince ilk çalışmada böle olabilir zamanla geçer

3. Ogden

Ogden Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hamlıktandır diyosun :)
    olabilir ama biceps çalışmama rağmen bicepslerde hiç ağrı olmaması beni şaşırttı, hamlıktanda olsa tricepslerim bicepslerimden çok çok daha güçlü (yani zayıf değiller) niye onların ağrıdığını merak ettim

Sayfayı Paylaş