Biceps gelişme durdu yardim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve melihsalman tarafından 15 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. melihsalman

melihsalman Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    şubatın bitmesiyle birlikte bb de 10.ayım olucak herşey iyi güzel gelişme varda 2 aydır biceps 34 cm de kaldı. ilk başladığımda 28cm di. programımı değiştirdim yinede bi yararı olmadı. bugüne kadar her hangi bi şey kullanmadım amino protein vb. protein tozu kullansam yararı olur mu ?? çok teşekkürler

2. hasan9697

hasan9697 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    tabiki de olur bence başla proteine.asıl vücut proteinle oluyo vücut oturmaya başlıyo.Çok hızlı gelişirsin.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    10 aydır bu sporun ıcındesınız hıcmı proteın nedır dıye araştırmadınız yanı ınsan merak etmezmi :)

Kol programı nasıl gelısme yosa ya co calısıyorsun yada beslenmende sorun var

4. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Şu faktörlerde önemli ,
    1-10. ayımdayım bu sporda demişsiniz , hiç ara verdiniz mi bu süre zarfında?
    2-Bu 10 ay boyunca beslenmenize , dinlenmenize ve antremanlarınıza dikkat ettiniz mi?

Size şu anlık tavsiyem beslenme ve dinlenmeye biraz daha önem vererek , antrenman stilinizi tekrardan gözden geçirmeniz...

İyi akşamlar ,

5. aliyilmaz33

aliyilmaz33 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    eger 10 ay boyunca hiç ara vermeden yaptıysanız o kolun en az 37-38 dolaylarında olması gerekirdi bu 1. 2. olarakda düzenli beslenme uyku ve antremanı verimli yapmaya önem göstermen gerektigini düşünüyorum.

6. melihsalman

melihsalman Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ara vermedim hiç ama düzenli beslenmiyorum ama düzenli olarak yapıyorum sporumu aksatmıyorum dinlenme süresi de geçiriyorum. bu arada avrupanın en büyük fitness centerıne gidiyorum darüşşafaka life gym ama orda ki hocalar bile stajer yani bu sitede ki üstadlar çok daha bilgililer.. protein alıcam beslenmeme de dikkat edicem bundan sonra umarım katkısı olur bunun dışında önerileriniz varsa dinlerim..

7. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    forumu biraz okursan eğer bu işin %70nin beslenme ve dinlenme olduğunu öğrenceksin o yüzden iyi antreman yapıyorsan eğer beslenmeyide düzelttiğin taktirde gelişmemen için bir neden yok

8. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    kol için ayda bir cm gelişme çok mantıklı bir tahmin değil , başka bölge olsa tamam ama kol için çok zor. zaten hayatımız boyunca kol kasları çok aktif olmasada öyle yada böyle çalışıyor bu yüzden de ilk bir kaç ay sonrasında büyümesi yavaşlıyor. eğer çok sağlam bir genetik yoksa bence bu tarz bir büyüme kol için çok zor. bu tarz yorumlar yaparak insanların motivasyonunu azaltmayın.

9. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş