Biceps Gelişimi ve Bel Ölçüsü Hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve imagine40 tarafından 22 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Merhabalar arkadaşlar.

Ben 32 yaşımdayım. Boyum 1.75. Yaklaşık 2 senelik periyotta 85 kilodan 70 kiloya indim. Kollarım 32 cm den 38 cm e ulaştı. Belim ise 99 cm den 82 cm e indi.
    Amacım 40 cm kol ve 80 cm bel ölçüsü. Hem kas kazanıp hemde yağ eritmenin zor olduğunun farkındayım. Gerçi bunu azda olsa başardığımın da farkındayım. Sadece son yağlar olarak bahsedebileceğimiz alt karındaki 1-2 cm lik bir şişkinlik kaldı. Hem bunları eritip hemde kol gelişimi sağlayabilmek için bana katkı sağlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

2. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Şekeri kes. Komplex karb tüket biraz karbonhidratı azalt. Haftada 1 kez kardiyo yap. Ve proteini artır. Ve 5x7-8 öneririm

Sent from my iPhone using Tapatalk

imagine40 bunu beğendi.
  3. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Arkadaşın dediği gibi şekeri sıfır tüket, direk çıkart hayatından. Aldığın protein miktarını arttır.

imagine40 bunu beğendi.
  4. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    15 kiloyu şeker tüketerek verdiğimi düşünmüyorsunuz heralde gençler .) şeker, abur cubur vs. hayatımda zaten yıllardır yok.
    macrolarımda bir sıkıntı yok. proteini fazlasıyla alıyorum fakat karbonhıdrat dengesi önemli sanırım. yani örnek olarak "toplam kaç gr bulgur yada yulaf tuketırsem gunluk yağlanmadan ölçü alabilirim" gibi düşünün.

5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Herkesin günlük kalori ihtiyacı farklıdır. Burada şu kadar gr. bulgur, şu kadar gr. tavuk yersen iyi olur demek yanlış olur.
    Makrolarınızı günlük kalorinizin 200-300 üstü olacak şekilde ayarlarsanız yağlanmanın önüne geçebilirsiniz. En azından çok az yağlanırsınız.

imagine40 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş