Biceps Antrenmanı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve SWAGGY tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Bie dergide thor un programı oldugunu gorup yapmaya basladim mukemmel verim aldim denemeni tavsiye ederim uploadfromtaptalk1410960578986.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    2-3 haftada bir sirtta yaparım. Sen 1 hafta göğüste omuzda yaptıysan diğer hafta triceps te ve sirtta uygularsin. Her hafta yapanlarda var ama bence vucut alısir o zaman

Evet bencede alışır.O yüzden bence artık 2 3 haftada bir yapmaya karar verdim.
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Eylül 2014 ---
    Bie dergide thor un programı oldugunu gorup yapmaya basladim mukemmel verim aldim denemeni tavsiye ederim

biceps triceps süper set şeklinde sanırım bu öylemi yani barbell curl yapıp direk skull crusher tarzında.Şuan geçtiğim programda göğüs triceps var.İtme çekme şeklindeydi programım şimdi itme itme çekme çekme şeklinde uygulıycam.Verdiğin programıda 2 3 ay sonra yeni program düzenlememde kullanıcam sanırım:)
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Eylül 2014 ---
    Bu arada dikkatimi çekti genelde piramit sistemini uygulamıyolar bu ara ben 12 10 8 6 kullanıyodum şimdi 12 10 10 8 yaptım ama tam bi deyişim olmadı sanırım bende 3x10 3x8 yada 4x10 şeklinde mi yapmalıyım bilemedim

3. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    2-3 haftada bir sirtta yaparım. Sen 1 hafta göğüste omuzda yaptıysan diğer hafta triceps te ve sirtta uygularsin. Her hafta yapanlarda var ama bence vucut alısir o zaman

Hafyada kaç gün çalışılmalı biceps ve triceps?Baktığın zaman küçük kas grupları olduğu için haftada 1 kez yetersiz gibi geliyo.Ama tabi ağır çalışırsan etkisi olur ama...

4. neferist

neferist Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Benim düşüncem biceps 1 kere çalıştırmak yeterli olacaktır. Nedeni zaten sirt antrenmaninda biceps bir kere daha çalısiyor. Zaten haftada iki kere koyarsan birde sirt ta çalışıyo yani kasi hiç deinlendirmemis oluyorsun.

Piramit seti ben squat ta yapıyorum
    70-80-85-90 gidiyo. Tekrar sayıları sana kalmış nasıl hissediyorsan Öyle yap. Kendini iyi tanıyorsun. Nasıl daha iyi pump hissediyorsan öyle yap.

5. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Sırt konusunda haklsıın evet.Ama yinede 12 10 10 8 şuanda iyi gibi çünkü haftada 1 kere çalıştırıyorum zaten ayriyetten takviyede kullanmıyorum.Hem ağır ant yapıp hem takviye kullanmayınca zaten iyileşme süresi uzuyo.

Sayfayı Paylaş