Biceps antremanıma yorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cemacun tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cemacun

cemacun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Pazartesi: barbell curl,oturarak d.curl,konsantrasyon Cuma: Barbell curl,d.curl,scott curl 6.ayım sizce fazla mı yoksa iyi mi

2. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Haftada iki iyidir arasindada yeterince vakit var, ama bunlarla yaptigin calismalarda onemli, eger bicepsle kanat giriyorsan cok fazla calistiriyorsun demektir.

3. cemacun

cemacun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüs-biseps giriyorum

4. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Gögüsle biceps iyidir, beslenmen ve dinlenmende yeterliyse hic bir sorun yok :D

5. cemacun

cemacun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Peki başka bir konu açmadan göğüsü de yazayım içimde kalmasın. Pazartesi:bench press,dumbell fly,üst göğüs press,cablo crossover Cuma: Bench press,dumbell fly,üst göğüs press,pullover bu nasıldır?

6. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    6. ayım demissiniz bu programlari size hocaniz hazirliyorsa, o sizi tartip nerde eksiginiz var ona gore veriyordur programi. daha onceki programlariniz nasildi, neler yaptiniz, su andaki durumunuz nedir? bunlari gormeden birsey soylemek guc aslinda, hocaniza guvenin derim ben.

7. cemacun

cemacun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    hoca hazırlamıyo zaten salonda hoca denen kimse yok hocayım diye gezinen biri var sadece.Ben programları salondaki insanlardan aldığım görüşlerle yapıyorum

8. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Scott curl un doğru yapman çok önemli.Bicepslerinin kısa kalmaması için ağırlığı aşağıya indirirken kollarını sonuna kadar açmalısın(düzleştirmelisin).Bodybuilding.com a girip hareketin videosunu izlersen senin için iyi olur çünkü benim spor salonunda gördüğüm çoğu insan yanlış yapıyor bu hareketi..

Birgün barbell curl ile başlayıp diğer gün scott curl ile başlayabilirsin.Birgün konsantrasyon yaptıysan diğer gün d.curl yapabilirsin (bu hareketler aynı yeri çalıştırır demiyorum) .Son olarak da hammer ile bitirebilirsin illa iki gün birbirinden farklı hareketler yapıcam diye tutturuyorsan..

Sayfayı Paylaş