Biceps antremanım fazlamı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mjuan tarafından 1 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mjuan

mjuan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar önce iyi bayramlar herkese.Ben body buildingten ziyade sıkı diri bir vucut istiyorum.Bu yüzden su aralar sadece bıceps ve mekik çalışıyorum.Ancak mekik haftada 5-6 gün her yaptıgım gün artıcak şekilde biceps antremanım ise 1 gün arayla yapıyorum.Bi zararı varmıdır ancak kolumda gözle görülür bir gelişme var.Yardımlarınız için teşekkürler.

2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    eğer sıkı vucüt istiyosan direk salona yazıl hoca ne derse malca gelse de yap her zaman 1 sene sonra süper vucüdün olur şimdi kendini harcarsın ben 2 sene evde sırf biceps triceps fln çalıştım o sürede salonda olsaydım şimdi en kral vucüt bende olurdu yaşıtlarıma göre sakın sende aynı hataya düşme derim

3. mjuan

mjuan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kardes haklısında bu sene sınav senem 17 yasındayım salona zaman kalmayabılır.Evdede en kolay bıceps ve karın kası calısılır dıye dusundum sagol düşüncelerin için.

4. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    salona her zaman vakit ayrılabilir öncelikle onu söyleyeyim de... ikincisi, triceps çalışmazsan sıkı bir vücut hayal olarak kalır. extensionlar, kickbackler ile tricepslerini çalıştırman gerekli. bicepslerini 1 gün arayla çalıştırman bir sıkıntı doğurmaz ama göğüs,omuz,sırt,bacak buraları da çalıştırman gerekli en kısa zamanda. yoksa testosteron hormonu yeterli derecede salgılanmadığından büyümen kısıtlanabilir.

5. mjuan

mjuan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sagol kardes dusunclerin için dogru diyorsun diger bolgelerede onem vermek gerek ama hiç çalışmamaktansa azda olsa 2 bölge çalıştırmakta iyi.Bide bişey sorucam protein agırlıklı beslenıyorum ekmek pırın makarnadan epey uzagım gazlı ıceceklerdende yumurta ve sut bol tuketıyorum ancak 2 kilo verdim acaba yag yakımı mı olmuştur kas mı.

6. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    protein tüketiyorsan kas yakımı olmamıştır yada çook az olmuştur

Sayfayı Paylaş