biceps antremanı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tyly12 tarafından 18 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bn tricepsleri ve bicepsleri hftada 2 kere çalıştrıorum mesela 1.gün gögüs biceps 3 hareket ypıorum barbell hammer ve consant. curl bi de biceps triceps yapıorum orda biceps hareketlerini değiştirebilirmiyim mesela ilk gün dar dan tuttuysam 2. çalışmamda genişten tutabilir miyim diğer hareketleri de değiştirebilir miyim

2. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Neden biceps-triceps antremanı yaptığınızı anlamadım. Şu tarz bir programınız olması lazım;

Biceps-Göğüs
    Sırt-Triceps
    Omuz-Bacak

Kolun iki bölgesini aynı gün çalıştırmanız verimli olmayacaktır. Ayrıca yazdığınız 3 hareket çok güzel birbirini tamamlayan hareketler. Onlarla devam etmenizi tavsiye ederim.

Zabijak bunu beğendi.
  3. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    bnm programım pzrtesi gögüs-biceps salı omuz-bacak çarşmba dinlenme perşembe sırt-triceps cuma dinlenme cumarteside çalışmak istiyorum ondan biceps-triceps yazdım haftada 4 gün çalışıorum

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    biceps triceps ikilisini çalışmanda hiçbir sakınca yok önce bunu belirteyim.tam tersine zıt kas gruplarını aynı gün çalıştırmak;hatta süper setlemek platoyu aşmanda dahi oldukça faydalı olacaktır.yalnız cumartesi kol girdiğinde pazartesi için bence biceps yeterli dinlenmeyi almamış olacak.bu yüzden ben yerinde olsam toplam idmanı üçe bölerim fakat haftada 4 gün yaparım.yani;1-2-3-1.bu sayede her hafta bir kas grubu 2 defa çalışmış ve diğerleride yeterli dinlenmeyi almış olacak.

tyly12 bunu beğendi.
  5. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Guardbody nasil yapicam o programi bn hftada 4 gun gitcem ipkngun neryi calistiricam yazarsan cok sevinirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:52 ----------

Guardbody buldum nasil caliscami pzrtesi gogus-biceps sali omuz-triceps carsamba off persembe sirt-bacak cuma biceps-triceps cmrtesi off pazar off yorumlari bkliorum arkadaslar

6. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam niye haftalık olarak illa o gün o bölgeyi çalıştırmak zorundasınız? Spor salonuna her gittiğinizde sıradaki bölge hangisiyse onu çalıştırın

7. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    benim şahsi fikrim,çok ileri seviyede değilseniz,farklı bölgeler dahi olsa bir gün antreman bir gün dinlenme şeklinde gitmek en iyisi...
    çünkü farklı bölge bile olsa sonuçta bir çok kas yardımcı kas olarak çalışmaya katılıyor buda dinlenme sürecini etkiliyor,ama ileri seviyedekiler için bu durum sorun olmayabilir...

8. Zabijak

Zabijak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Katılıyorum . . Eğer yeniyseniz bu sporda 1 gün spor yapıp 1 gün dinlenmeniz daha verimli olacaktır . . İleriki aylarda 3 e 1 yapmaya başlayabilirsiniz . Unutmayınız ki dinlenmek çok büyük pay sahibidir :)

9. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 7 aydir yapiorum 3 gun gdip 1 gun dinleniodum ama cok yoruluodum
    ondan 2 gun gdicem 1 gun dinlencem 2 gun gtcm cmrtesi pazar dinlenicem bnm program ii degil mi

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    pazartesi-salı-perşembe-cumartesi olarak bölebilirsin.pazartesi kol,salı göğüs-kanat,perşembe omuz,cumartesi tekrar kol.diğer hafta ise pazartesiye göğüs-kanat ikilisinden başlarsın.her hafta bir kas grubu 2 defa çalışmış olur.

Sayfayı Paylaş