biceps ağrısı ve psikoloji

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve rey619 tarafından 27 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rey619

rey619 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    canakkale
    :arrow:Biceps çalışmasından önce kolu ısıtmak cok onemlidir ,bunu bılıyorum.Bıceps çalısmasında ılk önce hafif ağırlıklarla 20-30 tekrarla kolu ısıtmaya calışsamda bıceps ile dirseğin iç kısmını bağlayan yerde(eklem) ağrıdan kurtulamıyorum.barbel curl ıle 45 kg girebilirken şimdi ise 20 kg ile ağrıdan çalışamıyorum. Psıkolojık olarak cökmüş durumdayım.

Ve ufak bır bırakma dönemı yaşadım.1 ay kadar ama bu kadar gerilememde imkansız olması gerekiyor.Vitaminleri aksatmıyorum.sorun nedır sizce?kafa_

(kesinlikle hareketi yanlış yapmamaktayım,kolun ikiside ağrımaktadır çalışma esnasında):(duhduh

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:43 ----------

yorum yapıp eleştirmeden korkmayın...

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    benimde bilek le dirsek arasındaki uzun kemik bölümüm uzun bir süre agrıdı programı değiştirdim mesela , ısınma derken bi 5 dk koş hemen 20 tekrar sonra dinlenip başlama bi fayda ettigini düşünmüyorum iyi ısınma herşeyden önemlidir

rey619 bunu beğendi.
  3. rey619

rey619 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    canakkale
    doktora gittim sorunu cozdum.kasta ufak zedelenme oldugu bu yuzden calısmak ıcın kalbin en az 170 atması gerektıgını soyledı.buda bısıklette son vıteste ısınıp agırlıga gırmek demektır. onbır dogru soylemıssın. cok cok fazla ısınmak gerekıyoprmus

Sayfayı Paylaş