biceps üzerindeki şişlik yardım lütfen?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve deliruhi89 tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. deliruhi89

deliruhi89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar dün çalışmam vardı 7.5 kiloluk dambılla biceps çalışmıştım ve sağ tarafta hafif bi kasılma oldu bugün sabah uyandıgımda ise serçe parmagım kadar bi şişlik oluşmuş ve kala sıktıgımda bi kasılma oluyor.nedeni nedir acaba beni aydınlatabilcek arkadaslar var mı?

2. deliruhi89

deliruhi89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biri bi yardım etse:s

3. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    belki agır kaldırmıssındır biceps e fazla yüklenmişsindir sıkışmıştır kaslarında gerçi bende 12 kaldırıyorum ama yeniysen o kadar yüke girme bence aceleye gerek yok ki zamanın bol 48 saat dinlendir sen düzelir belki benim basıma gelmedi oyle bi olay

4. deliruhi89

deliruhi89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eet sanırım fazla yüklendim yeniyimö daha bakalım bugunde vardı antreman hala daha aynı hiç deişme yok bekliycem bakalım

5. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    bence hocana göster gerekirse antremanlarını 1 hafta durdur sağlık en önemli şey

6. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    sen pazularını dinlendir hocana da göster daha 1-2 hafta oldu başlayalı diyorsan fazla yüke girmişsin bugün hafif çalış zaten 7.5 kg ı eline dahi alamazsın tahminim o halde bugün dinlendir pazularını en iyisi antrenmandan öncede ısın ısınmadan başlama asla benden tavsiye özellikle triceps e fazla yüklenme

7. deliruhi89

deliruhi89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eet dün daha hafif bi kiloyla girdim ve kafif bi kasılmadan baska bi ağrım olmadı hocamada gösterdm oda aynısını dedi bi kaç gün içinde agrısı kasılması gecer bidahakine de dikkatli olmamı söyledi.teşekkr ederm yardımın için

Sayfayı Paylaş