Biceps Çalışması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yamahaybr125 tarafından 7 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yamahaybr125

yamahaybr125 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar benim tartışmak veya sormak istediğim konu;biceps çalışırken belli bir hacime ve ölçüye oluşmuş bir kolda bicepste tepe çıkarmak istesek belli bir zaman tepe çalışmasına ağırlık versek biceps çalışma programlarında akabinde ölçü olarak kol azalma mı gösterir yoksa tepe çıktığı için hacimle doğru orantılı olarak ölçü artar mı?

2. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    tepe noktası çalışmasına ağrılık versek derken?3 hareket 3er setten biseps çalıştığınızı varsaysak,3 hareket de bisepsin tepesini vurmaya yönelik mi olsa diyorsunuz?o olmaz.
    şu olur;bisepsinizi normal çalışırsınız 2 hareketle.son hareketinizi preacher curl tarzı hareketlerle etkili şekilde çalışırsınız.belki onun set saysını 4e çıkarırsınız.
    pazu çalışırken sadece tepe çalışırsam diye birşey duymadım henüz.
    iyi çalışmalar ..

3. yamahaybr125

yamahaybr125 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba dostum sadece tepe çalışmak demedim belli bir hacime ulaşatığı zaman kollar definasyona girerken kolu parçalamak için tepe çalışmasına daha fazla yüklenirsek parçalı kas görüntüsünde tepe çıkar tabi bu herkezin biceps yapısında farklılık gösterebilir.
    Ama işte pazı uzatarak parçalarsak tepe belli olmaz.
    Tabiki sadece tepeye yüklenemezsin ama tepe için biraz set sayısı artırılır ve kombinasyon hareket tekrarı doğrultusunda çalışabiliriz.İşte sorumda ÖLÇÜDE AZALMAMI OLUR YOKSA TEPE ÇIKAR ÖLÇÜ SABİT Mİ KALIR DEMEK İSTEDİM?
    SAYGILARIMLA

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş