Bi yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve AxiboY tarafından 12 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    mrb arkadaşlarım,abilerim ben yaklasık 2,5 ay body e gittim ve ramazanın girmesiyle birlikte ara verdim 2 ay 5 gün önce tekrar başladım ve formdan baya bi düşmüşüm kilo kaybı var tabi yine boyum 1.73 kilom 59 du hardline progainer aldım 2 kilo kullandım ve suan 63 kiloyum cok zayıfım diye anapolon kullanmayı bile düşündüm fakat antranörüm bana ornithine ı tavsiye etti büyüme hormonuymus bundan kullansam bi yararını görürmüyüm veya bana bi tavsiyede bulunurmusunuz...şimdiden teşekkür ederim

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    tek degil de arginin + ornihtin kombinasyonu olarak tavsiye edilmistir onu da bazisi ovuyor bazisi da etkisiz oldugunu soyluyor biraz belirsiz yani.

bence 4 kilo iyi aldirmis demek ki ise yariyor o zaman progainer dan devam edebilirsin, yaninda whey protein de alabilirsin

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Foruma hosgeldin,
    Öncelikle forum kurallarini okumani rica edecem, bu sayede forumda eger kalici olursan, ileride forum kurallarina aykiri davranmadigin icin sorun yasamazsin. Bu basligin forum kurallarina aykiri oldugunu, okuyup nedenini anlayabilirsin.

Soruna gelince, öncelikle Anapolon alayim demissin, hocan sanirim uzak dur demis ki cok iyi etmis
    Anapolon hakkinda yanetkileri buradan okuyabilirsin:
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/anapolon_50_oxymetholone-t2486.html
    Ayrica genel olarak steroidlerin yanetkilerini imzamdaki linke tiklayarak okuyabilirsin.

Tavsiye ettigi ürün ise büyüme hormonu degil.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/arginine-t11260.html?p=109713#post109713

"...Vücut tarafından ornithine adı verilen diğer amino asite de çevrilebilir. Ornithine büyüme hormonu ve insülin benzeri büyüme faktörü gibi doğal anabolik hormonların salınımını düzenler. Yapılan araştırmaya göre her gün alınan 17 gr'lık bir Arginine ihtiva eden toniğin, yağsız kas dokusunu koruduğu ispatlanmıştır.
    Arginine'in growth hormone (büyüme hormonu) düzeyini arttırdığı bilinmektedir. Arginine, günümüzde seksüel güçlendirici olarak da ün yapmıştır. Ornithine 80'li yıllarda Arginine'le birlikte güçlü bir growth hormone salgılayıcısı olarak kabul edilmektedir."

Kilo alamiyorsan kalori eksik, yani gainer güzel bir cözüm.

saydam bunu beğendi.
  4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    ilk önce teşekkür ederim ilgilendiğiniz için konuyu yanlıs yere açtığımın farkındayım o yüzden özür dilerim bu arada suan kiloma göre vücudum iimi sizce kol 29,5 gögüs 90 omuz 101 bel 74 ayak 44 daha tam toplayamadım vücudu 5 gün oldu inş en yakın zamanda cok ii olacagım...

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sevgili Hakan sakın ha acele edeyim deme.her hızlı çıkışın biraz daha hızlı bir inişi vardır,unutma!gaıner kullanımı ile spora devam etmelisin.kısa süren antrenmanları tercih ederek ve vucuda gerekli dinlenmeyi vererek amacına ulaşabilirsin.

Despo bunu beğendi.
  6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hayir yanlis yere acmadin, yardim gibi basliklar yasak, lütfen kurallari oku, bir daha bu hatayi yapma.

2-3 ayda büyüyecegini saniyorsan yaniliyorsan, sabirli olmalisin. Forumda makaleler okur ve bu sayede bilgilenirsen, senin icin faydali olur.
    Sadece 2,5 ay olmus su an icin zayifsin, fakat acele etme, zamanla ilerleme olur. Söyle 8-9 ay gecsin, güzel beslen..

diez bunu beğendi.
  7. bozokaydin

bozokaydin Üye

Beğenileri:
    3.133
    Ödül Puanları:
    103
    Spora ilk başladığımda 1.80 boyunda 16 yaşında 61 kilo çok zayıf bir çocuktum. Yeter ki çalış. önce altyapını oluştur. Sonra diğer alternatfleri düşünürsün.

Dediğin ürünler evet arttırım yapar ama bir yararını görmezsin. Sana tavsiyem bolca protein ve karbonhidrat al. Bunun en iyi yolu da ekstra olarak süt içmen olabilir. Hem ucuz hem de düzenli kullanbilirisn. önce günde 1 lt ile başla (yüzde sıfır yağlı olsun) sonra yavaş yavaş 2-3 lt ye çıkartırsın. Şu an için bütün ürünlerden şahsi kanımca uzak dur. Benim de spor salonlarım var bu ürünleri de satıyorum. Buna rağmen kullanma. Kilo aldırıcı alacağına aynı para ile süt iç daha faydalıdır. Bu tip ürünler artık bizler gibi metabolizması sınıra dyanan insanları için faydalı. ama maddi sorunun yoksa o zaman kullan derim.

8. bozokaydin

bozokaydin Üye

Beğenileri:
    3.133
    Ödül Puanları:
    103
    Vücut yapın da güzel ileride çalışınca definasyonlu güzel bir vücudun olur.

9. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    bozokaydın abi, sen de bütün mesajlarında süt için diyosun,valla renk getirdin foruma
    artık süt içince aklıma sen geleceksin (:)
    demek ki senin gibi biri bu kadar üstünde duruyosa daha fazla tüketmek lazım

10. bozokaydin

bozokaydin Üye

Beğenileri:
    3.133
    Ödül Puanları:
    103
    Haha:) Aslında şöyle bir geçmişi var. Küçükken ne içtiysem toz, vitamin, protein kilo alamadım. Çünkü param bitince devamlılığı olmuyordu. Sonra Arnold'un kitabında "I made the greatest gains of my life on milk, an unrivaled 35 pounds in ten months" yazısını okudum. Yani en büyük kazanımı mı süt ile 10 ayda 35 pound alarak yaptım diyordu. fakat arnold günde 1-2 gallon içiyormuş yani 5-6 lt gibi. Su yerine süt içiyormuş nerdeyse. Kilo almak için gün içinde mesela 5 defa yarım litre yağsız süt içerseniz mükemmel olur.

Üstüne: Yağsız sütün 1 lt sinde 35 gr protein vardır. Bunun %20 si direk whey proteindir. Yani 7gr whey protein. Gerisi 28 gr casein zaman salınımlı süt proteini. 50 gr karbonhidrat. Zaman salınımlı bu da. Üstüne kalsiyum deposu. Bir vücutçu için sağlam kemikler olmazsa olmazdır. Az miktarda Lactoferrin çok çok çok pahalı bir bağısıklık sistemi arttırıcısı ve d vitamini.

Enigma, zumruduanka, PERFECTBODY ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş