Bi yardımcı olur musunuz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve angelopoenarum tarafından 22 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. angelopoenarum

angelopoenarum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kahvaltıda genel olarak hafta içi yumurta (haşlama) lor peynir beyaz peynir domates kepek ekmek ( en fazla 2 dilim) yiyorum yada hafta 2 gün kahvaltılık gevrek süt ve 1 elma . Öğlen okuldayım evden götürdüğümde gidene kadar yiyecek çok kötü hale geliyor bundan dolayı tost , poğaça yada çiğ köfte yemek zorundayım diğerleri köfte sosis falan onları yemiyorum . Akşam ise evde ne olursa yiyorum bazen çok yağlı bazen hiç yağsız oluyor yani değişiyor bazen akşama kalmadan eve gelince 1 poğaça yada beyaz peynir ve kepek ekmek yiyorum ( 1 dilim) yatmadan öncede ya kahvaltılık gevrek ve süt , meyve yada kuruyemiş yiyorum sizce çok ve sağlıksız mı besleniyorum ?

Kulübe başlayamıyorum maddi durumlardan dolayı şimdilik günde bi 10-20 şınav bi 15-20 dk koşu yapıyorum bazen okula giderken ve okuldan gelirkende 20 dk. yürüyorum okulda çok gezmem sınıfta dururum tek sıkıntım var göğüs ve karın bölgesindeki yağları eritmeye çözüm bulamadım birazda baldır bölgesi buraları eritemiyorum.

Sizce daha çok yağ eritmek için neler yapmalıyım ?

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş