Bi tavsiye www.monstersupplements.com

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Rudi_guern tarafından 16 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Rudi_guern

Rudi_guern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selam.
    bodybuilding.com ya da netrition.com dan siparişini temin edememiş olan arkadaşlar bir de bu siteden sipariş vermeyi denesin.Adı gibi dev bir firma ürün çeşitliğide bodybuilding.com kadar olmasa da iyi. Türkiye ye ürün gönderebileceklerini söylediler. yani bodybuilding.com da ki gibi Türkiye ve bazı ülkelere yapılan bir kısıtlama söz konusu değilmiş.
    unutmadan şunu da söyleyim bu şirket ingiliz.Genelde Ada sakinlerine! :) hizmet ediyor ama demiş olduğum gibi irtibat kurdum ve Türkiye ye ürün gönderebilecekleri cevabını aldım.
    Not:Benim bu siteden siparişim olmadı henüz.Elimdeki ürünler bittikten sonra deneyeceğim.(arkadaşım saolsun yollamıştı erzağımı usa dan) :D umarım yurtdışı sitelerden ürün almak isteyen arkadaşlara faydalı olur.

2. gollom

gollom Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci(kimya)
    Yer:
    izmir
    Arkadaşım site icin cok saol aradıgım weider urunlerı war Burada 115ytl olan mega mass bu sıtede £9.99 netrition'da weider yoktu iyi oldu bu site :)

3. baltaci2

baltaci2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-boks
    Yer:
    ankara
    peki gümrüktede tanıdıkları varmıymış site sahiplerinin :D

4. bilgen

bilgen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çeşit olan bir site değil. Ben olsam hiç girmem bu işlere. Her zaman risk. Çöpe atacak paramız yok.

5. Rudi_guern

Rudi_guern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım çeşit olan bir site değil demişsin 60 ın üzerinde markanın ürünlerini satışa sunmuşlar(BSN,PRO LAB.TWİNLAB,OPTİMUM,UNİVERSAL)gibi büyük markalar da var.sen nasıl söylersin çeşit olan bir site değil diye?siteyi iyi incele. çöpe atacak paramız yok dediğine göre Türkiye de bu siteden daha çok çeşitli markaların ürünleri satan bir site biliyorsun sanırım!
    :badgrin:

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    fiyatlar biraz pahali geldi bana netrition a göre.

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ..evet fiyatlar pahalı ama olsun. aslında mesela 4 er kişi birlesip kargo par.4 e böldünmü problem olmaz saydam...

benim sormak istedigim k.kartsız alabilirmiyiz.havaleyle felen ;)

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    mali fazla aldin mi direk gümrükde takilir ayrica posta havalesi var sanirim :lol:

9. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    beyler su gumruk olayına bır acıklık getırelım lutfennn sbırsızlanıyoruummm

10. baltaci2

baltaci2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-boks
    Yer:
    ankara
    bende çok iyi bilmiyorum ama forumlardan takip ettiğime göre tamamen şansa kalmış, bazen geliypmuş bazen takılıyomuş gümrükte
    ama şöyle bi kural var getirdiin ürünler 100 dolar(kargo hariç) ve 5 kiloyu geçmiycekmiş gümrük kanuna göre, geçen senelerde çok kolay geliyodu.. ama ben epeydir ankarada karşılaşmadım netrtiondan ürün getirten biriyle :cry:

11. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Fiyatlar hiç makul değil.Weider mega forte falan olsa bir nebze tatmin olurum ama ürün yelpazesi geniş değil.Ben www.bulknutrition.com dan getirttim kredi kartıyla başka bir arkadaşıma.fedex ile hem ucuz hem çabuk getirttim economy fedex diye seçenek var hemde mal sağlam.Universal amino falan netrition danda ucuz.Bundan sonra adres değişti.

12. pronator

pronator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    zagortenay economy fedex'ten ve ödeme seçeneklerinden biraz bahsetsene bu verdiğin site benimde çok hoşuma gitti.bi kaç ürün almayı düşünüyorum.saygılarımla

13. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Sen siteye üye ol alışverişi yap son olarak kredi kartı numaranı isterken kargo seçeneklerini sunuyorlar.Mesela ürünü USPS İLE 20 DOLARA getirteceksen fedex economy 26 dolar normal fedex 40 dolar .6 dolara kıyıp 5 günde mala kavuşabilirsin.Bu şekilde getirttim.Sorun çıkmadı.

14. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Arkadaşlar monster supplementsi inceledim .Sadece tek karlı olarak getirilebilecek ürün mega mass 2000 3 kg.80 ytl ye geliyor yol dahil.Diğerleri biraz pahalı sanırım okyanus ötesi olduğundan ama bu 17 dolar yol ücreti alıyor.

15. bsR

bsR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İzmir
  16. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Bsr mega mass 2000 den bahsediyoum.Birde yol parasını eklememişsin.Yol parasını ekleyip son fiyatı belirt.Bulknutrition netrition araştırmadığım site kalmadı bundan uygunu yok.Mesela bulk nutritiondan 28 dolar tutarndaki universal real gainer ı alırsan 52 dolar USPS TUTUYOR. Toplam 128 ytl ve bu yüksek bir miktar 3100 gramlık ürün için .Mega mass 2000 80 ytl ye geliyor.Ve bu ucuz bir miktar.

17. bsR

bsR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İzmir
    bu bi ikili kampanya diye yazdım... normalde sitede tekbaşına 5lb MRM Metabolic whey protein 26,66 $ ve tek başına 500 g Creatine Ethhyl Ester HCL(CEE) ise 19,99 $... AMA 5lb MRM whey ile beraber 500g Creatine Ethhyl Ester HCL'i beraber aldığında toplamda 39,99$'a geliyor (yol masrafı hariç)... yani yol masrafını tam bilmiyorum ama yinede çok karlıya geliyor ki CEE'yi TR'de bulamadığımız için çok uygun gibi... O yüzden bu siteyi bize önerdiğin için tsk ederim zagortenay ;)

http://www.bulknutrition.com/?products_id=1145 » bu linkte bahsettiğim 5lb whey var, promo kısmından CEE'yi seçince dediğim ikili kampanya oluyor ve 500g CEE sadece 13 $'a gelmiş oluyor (yol hariç)...

18. Pshaw

Pshaw Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    dende bulknutrition dan çok alış veriş yaptım hiç bir sorun yok rahatlıkla alabilirsiniz arkadaşlar. Fedex economy seçin express ile hiçbir farkı yok fiyat hariç. sipariş verin 3 günde sizde.

19. camkinoz_61

camkinoz_61 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18

Pshaw yorumladığın site hosuma gitti.Alışveriş yapmak için biraz daha bilgiye ihtiyacım var.Türkiye ye nasıl geliyor ve hangi kargo ile yut geneline dağıtılıyor.Ve kargo ücreti ne kadar tutuyor ortalama.

20. victory

victory Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    kargo ücreti çok yüksek dostum

Sayfayı Paylaş