Bi Tavsiye Verirmisiniz??

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve acemi_42 tarafından 2 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    sayın abiler şimdi ben saat 12 den 5 e kadar okulda olan bi öğrenciyim spor 6 da başlıyor.yani demek istediğimi anladınız sanırım ben nasıl beslenecem ya neleri nasıl ne zaman yemeliyim..:(
    bu arada herangi bi supplement alacak kadar param yok yalnızca sporun aylık parasını verebiliyorum..şmdiden çok tşk ederim

2. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    benim durumdasın. bende 12 de gidip 5 te cıkıyorum 6 - 7 gibi salonda oluyorum . ben son ders tenefusunde 2 ekmk arası tawuk ve ayran felan iciyorum 2 tanesi güzel oluyor hem doyuyorsun hem antremana kadar hazmediyorum ve gerekli olan besını karsılıyor zaten sonrada protein tozu ıcıyorum.

3. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    dostum zaten öğlen okula gidiyorsun.proten alabilsen sabah kalkar kahvaltı yaparsın.proteinini içersin.okuldan öncede bir ögün yiyip protein alsan.spordan öncede fazla bişey yemene gerek yok.zaten antrenmana tam anlamıyla tok gidilmez.spordan sonrada akşam öğününü yer protein içersin diycem hepsi yalan olucak.çünkü protein alamıyorum diyosun.zor senin işin.okuldada bişey yiyemiyosun sanırım.antrenmandan önce yediğinde bi fayda etmez.en az 1,5 saat önce yemen lazım.yemek yiyip antrenmana girmek bence zararlı.önemlisi antrenmandan sonra.zor dostum ikinizinde işi.ekmek arasıyla spor zor yani

4. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    tşk ederim kardeşim tavsiyen için bi yerden para bulup protein alıp senin gibi yapmayı deniycem

5. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    peki bi şekilde proteini alsam dediğin gibi yapsam benim için yeterli olur mu??

6. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    protein alsan iyi olur...öğlen okula gittiğin için okuldan önce yiyosundur sen.okula gitmeden önce doyurucu bir sekilde öğününü ye.proteininide al.okuldan sonra ikinci öğününü ye proteinini iç.akşam spora 8 gibi git.vücudunun sindirmesi proteini değerlendirmesi acısından.hemen yiyip antrenmana başlama.antrenmanını yap.antrenmandan sonra son öğününü ye.proteinini iç.bu son öğün antrenmandan sonra olduğu için kaslara büyük faydası var.bence böyle ayak uydur.çok faydasını görürsün

7. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    peki dikkate alacağım tşk ederim arkadaşım

8. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    başka tavsiye verecek kimse yokmu ya :(

9. xelharith

xelharith Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    12 de okula gidiyormussun o zaman sabah gitmeyi dene salona. Sonra dus alip gidersin okula hem daha enerjik olursun, hem vucudunda kan akisi hizlanmis olur daha iyi anlarsin dolayli sebeplerle dersi :)
    ama en guzeli okula yemek gotur kantinde ve disarida satilan besinlerden uzak dur her turlusunden. Evde yapilan yemek herzaman en iyisidir. Kendine kap al ya da vardir evde zaten, sonra kabin birine bulgur haslayip koy, digerine tavuk koy hem idman sonrasi cok guzel bir ogun olur okulda hemde beslenmeni ertelememis olursun. cunku saat 12-17 arasi 5 saatlik bir ara cok fazla birseyler yemen lazim.
    ben universite son sinifta dahi yemek goturdum yanimda tavugum bulgurum yada sebzem hep oldu. Etraftan cekinirsen kim neder diye kisaca cekinme eger bu sporu yapmak istiyorsan bu senin iyiligine kimseyi dinleme.

Sayfayı Paylaş