Bi kaç sorum var anlayanlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yeni_Uye tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Yeni_Uye

Yeni_Uye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba abilerim ben foruma yeni üye oldum nickimden de anlaşılacağı gibi :D her neyse forumu gezdim cevapları bulamadım şimdi bi kaç sorum var 1.boyum 1.80 kilom 60 karın kası yapmak istiyorum ama kollarım baya ince kilo alırsam da göbeğim çıkıcak diye korkuyorum acaba kilo alırken karın çalışsam sorun olur mu ? 2.body e başlayalı 1 ay oldu aminoasit kullanmaya başladım sıvı şekilde zararı olur mu yaşım 18 ve son olarak bu karın kasları herkeste varda üstü yağ kaplı olduğu için mi gözükmüyor yoksa aslında yokta çalışınca oluşup görünmeye mi başlıyor ? Çok teşekkür ederim abilerim iyi forumlar bench_O

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    504
    Ödül Puanları:
    103
    1. Bu Sorunun Cevabı FOrumda Var Kilo Alırken Karın Çalışabilirsn.
    2.Bi Zararı Olmaz.
    3.Herkesin Karın Kasları Var Yağ Oranı Nedeniyle Gözüküyor Veya Gözükmüyor

3. sss000

sss000 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
  4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    843
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Karın kasını 3-4 kilo olarak almayı mı planlıyorsunuz ki karın kasınız çıktığında şişmanlıycaksınız haha :D güldürdünüz beni bu konuda.Dostum karın kası karın egzersizleri yapman ile ve vücud yağ oranın belli miktardan az ise görünmeye başlar...
    Kilo alırken karın kası çalışsan hiç bir sorun teşkil etmez.
    En son sorun herkesde belli bir karın kası var ama ne kadar var hayatın boyunca ne kadar karın kasını çalıştıran bir çalışma yaptın ki ne kadar var ama her antreman sonu karın kasını çalıştıran egzersizler yaparsan o kaslar gelişmeye başlar onlar gelişir ama önünde olan yağ oranı azaldığı sürece kaslar gözükmeye başlar normalde o kaslar vardır ama görünemiyordur neden görünemiyordur vücudunuz fazla yağlı olduğu içindir yani %25 yağ oranlı bir insan yağ oranını %10 a çekse çok rahat düzenli çalışarak karın kaslarını göstermek için amacına ulaşabilir.

Sayfayı Paylaş