Bi kaç sorum olacak :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ua.gorkem tarafından 7 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ua.gorkem

ua.gorkem Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba bi kaç sorum olucak şimdiden teşekkürler..

18 yaşindayim 62 kilo 1.81 boyundayim , bi spor salonuna yazildim ve pazartesi başlayacağim önceden 4 aylik bi geçmişim var öncelikle istediğim zayif fit bi vücut :)

aksam en erken 9da gidicem spor salonuna o saate kadar calistigim icin sizce kac gunde bir gitmeliyim , nasil bi program uygulamaliyim , kaldirdigim aletlerin ağirliklari nasil olmali , şimdilik bi protein tozu vs almam gerekirmi?

Yemek düzenim pek iyi değil sürekli dişardan yiyoruz malum ev yemegi olmayinca :) sizce disardan yenicek yemekler nasil olmalidir ?

Arkadaşlar dediğim gibi çok fazla şişmek gibi bi amacim yok sadece fit orta bi vücut istiyorum :) sabir işi olduğunu biliyorum ama ne kadar sürede böyle bir vücuda sahip olabilirim, şimdiden okuyan ve cevaplayan herkese teşekkür ederim iyi akşamlar..

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    zaten hemen şişmezsin insan bünyesı balon değil 3 senede anca şişsersın zaten:)
    kılo basına 1,5 kat proteın 3 kat karbon diakrat almalısın faztfood fazla tuz ve seker hamur işinden uzak durmalısn
    kaldırdın ağrılıklar ne kadar olmalı sorusuna ise ne kadar kaldıryosan o kadar kaldır
    gögüs biceps

dinlenme
    sırt tirceps
    din
    bacak omuz
    din
    idealdir;) dinlendın gunlerde ise cardıo yap

3. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    sorduğun bütün soruların cevabını pazartesi alacaksın.programını hocan verecek ona göre kaç günde bir geleceğini söyleyecek.ağırlıklarıda kendin bulacaksın ne bilelim biz senin kuvvetini :) dışardan döner kebap vs. yiyorsan zaten baştan 1-0 başlarsın :) ev yemekleri yapan lokanta felan varsa HİÇ YOKTAN daha iyidir
    fitliğe gelince benimki 6ayda olur seninki 4 ayda başkasının 10 ayda, bünyeden bünyeye değişir o :)

Sayfayı Paylaş