Bi bakar mısınız gainer mi protein tozu mu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve enter33 tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    180 66 kiloyum, yağ oranım düşük anlayacağınız hacim istiyorum. Kimisi gainer al direk, protein tozu şimdi işine yaramaz diyor, kimisi ikisini birden kullan diyor kimisi protein kullan sadece diyor siz ne dersiniz ? Rica etsem markasıyla birlikte öneride bulunursanız sevinirim.

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    66 kg'de gainer mi kullanılır allah askıan kım demıs bunları sana, her konu acan bunu dıyor cunkı. su diyenleri kaydettirip bi konu altında toplamak lazım..

3. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Neden gainer karbonhidrat değilmi ? ne için kullanacam başka? eleştiriyorsun eyvallah da çözümünü de yazsan ...

4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    sorunun çözumu onlarca konu var forumda, yanı bu tür konuları aramakta lazım değil, forumu 5 dakika gezsen her bu konulara rast gelmen mumkun.
    muz + yulaf ezmesi + süt içine istersen kuruyemiş, bal vs. kendı damak zevkıne gore tatlandırabılırsın.
    mesela bunu 3 muz 200 gram yulaf ezmesi 1 litre süt içine biraz bal atıp mıxerden gecırdıgın zaman temız, kendı yapımın ve içeriğinin ne olduğunu bıldıgın gaıner cıkar ortaya.
    her ogunden sonra 1er bardaga eşitlersin içersin. forum da konular var zaten bu tur, ingilizcen varsa youtube kanallarından ve bb.comdan da guzel tarıflere ulasabılırsın.
    yanı yok ben yulaf yemem dersen, çeşitli mısır gevreklerı de var..saadece en temızı yulaf ezmesi.
    gainer işe yaramaz demıyorum, ama bu kiloda gainerde cozum arıyorsan gainer bitiminde aldığın kiloların %70ını verirsin, tam bı rakam söyleyemem ama verırsın lakın kalori eksikliği olucak. yanı uzun lafın kısası gaıner 2 türlü fayda gösterir,
    ya uzun donem kullanıcaksın, öyle bir kutu ile olucak iş değil, yada bulkın donemde olan 80-85kg bir sporcu olucaksın, işte o zaman gainerın sana yararı olabılır, var olan kalori aşımına biraz daha ekleyip azda olsa kas kutlene faydalı olabılırsın. buna ornek Frank Yang.

ama sen ise gaineri 2 hafta kullanıp verım beklıceksın, 1 kutu gainerin sana verebiliceği pek birşey olamaz, hatta arkasında yazdığı gibi kullanıran 2 haftada saadece yağlanırsın.
    benım soyledıgım karısımı ve kendı bulacagın karısımı ıse beslenmene göre mıktarını ayarlayarak yapmalısın, 1-2 hafta ile olacak iş değil, ihtiyacın olan kalorinin 500-1000(saadece hardgainerler) arası fazla olacak sekılde.

enter33 bunu beğendi.
  5. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    tesekkür ederim aslında benim de aklıma yatmıyordu. benim amacım bi 5-10 kilo sağlıklı alıp sonra protein tozuna başlamaktı. sende buna yöneltmiş oldun aslında. tekrardan sağol dikkate alacağım.

Sayfayı Paylaş