BFTR Ödüllü Çeviri Yarışması Sonuclari

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve aneximandros tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Supplementler.com katkılarıyla BFTR Çeviri Yarışması 07-05-10 - 07-07-10 tarihleri arası gerçeklesti. Degerlendirmelerimizin sonucunda kazanlari belirledik. Sunu da itiraf etmeliyiz ki ozellikle 2., 3. sira ve juri ozel odulu icin buyuk cekisme oldu. Bizi karar vermekte zorlayan, bu kadar guzel ceviriyi forumumuza kazandiran, gercekten emek vererek faydali bilgileri hepimizin kullanimina acan tum katilimci uyelerimize kendim, yonetim ve forumun diger uyeleri adina cok tesekkur ederim.

Sira geldi kazananlarin listesine:

1.lik : Aminolar Proteine Karşı - Yazan manhunt
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/a...ro-t28925.html

2.lik : Büyüme hormonu hakkında herşey - Yazan manhunt
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/b...kk-t28692.html

3.luk : Fonksiyonel kuvvet antremanı - Yazan novizenj
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/f...921#post289921

Juri ozel odulu : Kütle için en iyi 11 takviye - Yazan builtman
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/k...085#post308085

Kazanan uyelerimizle Supplementler.com'dan yetkililer irtibata gececektir. Lutfen yonetime size ulasabilecegimiz isim ve adresleri PM ile bildiriniz.

Bir dahaki sefere hem odul bazinda hem de katilim bazinda daha da buyuk bir organizasyon olmasi dilegi ile.

Akay, emregunes, zigbog ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Öncelikle Bodyforumtr.com'un içerik açısından zenginleşmesi ve dolayısı ile Türkçe Vücut Geliştirme kaynaklarına yenileri eklenmesi adına uzun süre aradan sonra ilk yarışmamızın başarılı geçtiği kanaatindeyim..

Bu konuda supplementler.com ve BFTR Yönetimi kollektif çalışmış ve taşın altına beraber ellerini koymuşlardır.
    Yakın zamanda önceliğimiz yine çeviri yarışması olmak üzere başka işlerde de kollektif ürünler ortaya koymak en büyük isteğimiz..

Yarışmanın başından sonuna kadar da koordinatör olarak emek ve çaba sarfeden Aneximandros'a da teşekkür etmek istiyorum şahsım adına..

son olarak dereceye giren arkadaşları tebrik ediyor, çeviri ekleyen tüm arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum..

builtman, aneximandros, manhunt ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kazanan arkadaşların ( Manhunt, Novizenj ve Builtman) ürünleri teslim edilmiş gözüküyor.
    Bu başlıkta teslim aldığınıza dağir bir mesaj atarsanız sevinirim.

Yarışmaya katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Saygılar

manhunt ve saydam bunu beğendi.
  4. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    İlk Teşekkür benden

Merhaba,
    Öncelikle bu çeviri yarışmasında Birinci ve ikinci seçilmenin ve böyle bir yarışmaya dahil olup kazanmanın beni gerçekten mutlu ettiğin söylemeliyim. Ben Forumu aktif tutmak, forumda canlılık-süreklilik kazandırmak, insanları bilgiye teşvik etmek ve bilgilendirme gayreti içerisinde olan, bu yarışmayı organize edip, adil bir şekilde yürütülmesini, değerlendirilmesini ve sonuçlandırılmasını sağlayan yönetici ve üyelere teşekkürü bir borç bilirim, gerçekten teşekkürler.
    Ayrıca yarışma sonunda ödüllerin ivedilikle hazırlanması ve gönderilmesinde emeği geçen tüm BFTR yönetimine ve üyelerine ve bunun yanısıra sponsorumuz www.supplementler.com' a da teşekkürlerimi bildirmek istiyorum. Hediyeler bana ulaştı söz verdiğiniz tarih ve zamanda. Yakında yarışma hatırası olarak bir fotoğraf çekip buraya eklemek isterim.

Herşey için BFTR yönetimine ve bu yarışmada emeği geçen üyelere teşekkür ederek , yarışmaya katılan diğer üyelerimizi de tebrik ediyorum.

mma-, diez, saydam ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    bende yarışmada 3. olan makalenin sahibi olarak yarışmayı organize eden bftr yöneticilerine teşekkür etmek istiyorum. hediyeleri teslim aldım. ayrıca yarışmaya katılan üyeleri tebrik ediyor, verdikleri emekten ve forumumuzun gelişmesi için gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür ediyorum.

diez, saydam ve Despo bunu beğendi.
  6. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    yarışma sonu ödüller

Merhaba hatıra amaçlı yarışma sonunda verilen ödüllerin bir kaç fotoğrafını çektim ve paylaşmak istedim, bu arada hediye olarak gönderilen shaker diğer bir çok markanın shaker'ına göre oldukça kaliteli özellikle içme yerindeki vidalı kapak çok iyi düşünülmüş.

aneximandros, diez ve Despo bunu beğendi.
  7. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Bu fikri ortaya atan ve uygulayan tum arkadaslara ve www.supplementler.com a cok tesekkurler. Yeni fikirlerde ve projelerde bulusmak uzere.

diez bunu beğendi.
  8. atakan0652

atakan0652 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Kazananları tebrik ederim, ama ben bu sıralamayı seçerken alınan kıstası anlamadım. Niyetim kesinlikle kötü değil, fakat umarım forumda aktif biri olmamam, bana dezavantaj olarak dönmemiştir. Sizinle bir ilgisi yok. Genelde bu tarz yarışmalara katılmışımdır ve nedense bazılarında seçilmeyen tek kişi bile olmuşumdur. Yine de tebrikler. Umarım gerçekten adil bir sıralamadır. İyi günler. :)

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Merhaba atakan0652,

Öncelikle emek verip yarışmaya katılıp foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim.

Kesinlikle sıralamayı yaparken zorlandık ancak yönetim arasında adıl bir şekilde hem uzun uzun tartışıldı hemde her yönetici kendi listesini hazırladı bunun üzerinden kazananlar belirlendi.

Bu başlıktan çevirilerin neye göre 'puanlandığını' görebilirsiniz :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bftr-d-ll-eviri-yar-t27517.html

Bu başlıktan yarışmaya dahil olan makalelere göz atabilirsiniz:
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bftr-odullu-ceviri-yarismasi-linkleri-t27490.html

Teşekkürler.

diez, manhunt, draft ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş