Beylikdüzü Civarı Spor Salonları.

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve StiF tarafından 15 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. StiF

StiF Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Selam arkadaşlar Beylikdüzüne yeni taşınan biri olarak ara verdiğim spora yeniden başlamak istiyorum ancak civardaki spor salonlarını bilmiyorum.Beylikdüzünde ki salonlarda çalışan ,çalışmış olan yada bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olurmusunuz? Teşekkürler

2. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bende beylkdzündeyim merk ettiğim bir soru sormuşsunuz

3. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Beylikduzunde fiyatlar biraz tuzlu isimleri ozelden yazarim reklam olmasn genelde ulasim sorununuz yoksa yakuplu taraflarini oneririm beylikduzu hangi bolge oldugunu belirtirseniz daha kolay yardmci olurum

yeniyim ve StiF bunu beğendi.
  4. transformers4

transformers4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yakuplu taraflarında önerebilirmisiniz ?

5. yasin3449

yasin3449 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu konuda sizden yardım alabilirmiyim?

Mrb bnde beylikdüzü Gürpınar tarafında oturuyorum, daha çok açmak gerekirse Yeşilkentteyim.. Boyum 1.80 ve 79 kiloyum. Body salonuna yazılmak istiyorum ama nasıl desem duh kesin sonuc alabileceğim bi yer istiyorum.. yani salona yazıldım aletler bunlar hadi çalış denilen bii yerde diil, yakınen ilgilenilen gerekirse yiecek listesi ilaç tavsiyesi vs gibi konularda bilgi veren bir spor salonu arıyorum.. dumbelllls arkadaşlar uzak olursa sıkılırsın yarıda bırakırsın yakın yerde basla diyolar ama bu kriterler bnm için çok önemli, yani haksızmıyım? :D

Yardımcı olabilirseniz çoookkk sevinirim..

Şimdiden teşekkürler... bench_O

6. vivacity

vivacity Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    perlavista viva city spor center

arkadaşlar beykent te perlavista b residence 4.katta faaliyete geçecek olan spor salonu yer almaktadır.ilgilenenler için bilgi hattı : 0212 873 03 51
    cep : 0545 433 84 36 // 0544 433 84 36bench_O

7. ecegok

ecegok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Viva City

Merhaba. Ben viva city sports center'a gidiyordum ve sizlerle karşılaştığım bir olayı paylaşmak istiyorum. Fitnessa kaydolduktan sonra bir gün abimin ayakkabısını unutması üzerine oradan ayrıldıktan 1 saat sonra viva city yi aradık ve bize ayakkabıların orada olmadığını söylediler. Böylece amerikadan aldığımız asics tiger marka ayakkabılar gitmiş oldu. Herhangi bir şekilde orayı arayıp da bir şey sormadık ancak 1 saat içinde kaybolmuş olması bize pek mantıklı gelmedi açıkçası fakat unutmak bizim hatamız diyerek bu konuyu üstelemedik. Ancak birkaç gün önce de bu sefer başka bir şey daha oldu daha 15 gün önce aldığım birkenstock marka terlikleri galoşuyla sararak dolabımın önüne koymuştum fitnesstan çıktığımda üzerinde çamaşır suyu lekeleri olduğunu gördüm. Elbette ki geldiğimde yepyeni olan ayakkabıların çıktığımda bu halde olması bizi baya şaşırttı. Viva city ile bunu konuştuğumda bana yapabilecekleri bir şey olmadığını söyleyip özür dilediler ancak özür dilemek terliği veya ayakkabıyı geri getirmiyor. 190 liraya aldığım terlikler de böylece gitmiş oldu. Yani astarı yüzünden pahalıya geldi. Spor hocalarından bir tanesi fön uçlarını bile insanların çaldığını söyledi yani çamaşır suyunun onların hatası olmasına rağmen kabul etmemelerine karşın kendi içlerinde güvenlik önlemlerini de alamıyorlar. Sizin de aynı maduriyete düşmemeniz için bilgilendirmek istedim.

8. kert

kert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Best club Beylikdüzü

Merhaba arkadaslar,

Beylikdüzünde 'Atatürk Mah. Özdemir Sok. No:7 ' de Best club çok güzel bir tesis acıcak. Tesis toplamda 6500 m2 ve bunun 3200 m2 si sadece Fitness, Spor salonu alanı. Ayrıca fitness alanı içinde profesyonel Basket sahası da olacak. bunların dışında havuz'u 25 m. (yarı olimpik) ve görsellerinden de anlasıldıgı gibi çok güzel ve nezih bir ortam olacak. ilgilenenler için..

Tesisin ulaşımıda çok basit metrobüs'ün son durağından yer ve yönlendirme tabelaları gözüküyor. Tüyap Fuar'ı ile yan yana..

www.bestclub.com.tr veya 0212 886 34 86 numaralı telefondan bilgi alabilirler.

9. sameta

sameta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gold sport

beylik pazarının yanında gold sport life clup diye bi tesis açıldı yeni tavsiye ederim gidin sadece görün buna değer başka bi yere bakıcağınızı sanmıyorum

10. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    adakentte acadsemiy form var 99tl 1 aylık üyelik beyaz city avm içinde var birde kule çarşısında var tercihim kule çarşısı daha iyi gibi women house(erkek bölümü de var)

11. badattidude

badattidude Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fitness eğitmeni olarak(şuan bu sektörü yapmıyor olsamda) beylikdüzü garden residance'ın üstkatında olan garden life adlı yeri şiddetle size tavsiye etmem yıllık üyeliği uygun olsada oranın sahiplerinin hiçbir çalışana maaşlarını vermediklerinden dolayı hiçkimse sizinle ilgilenmez ve sürekli hoca değişip durur.

12. ozntsdmr

ozntsdmr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ben Best Club'te yönetici olarak çalışmaktayım.. tesisimiz ile ilgili bilgi için bana ulaşabilirsin ve her konuda yardımcı olacağımın sözünüde veriyorum... Tel:532 330 22 00

13. kacmazm

kacmazm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    beylikdüzünde THE GYM A PLUS FITNESS var gyet güzel kendimde spor yapmaktayım.

14. netm0rk

netm0rk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Sayfayı Paylaş