Beyler yardım......(Kız Meselesi)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve LoWzeR tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LoWzeR

LoWzeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Pazartesi evin ordan minibüse bindim çarşıya gitcem arabada bi kız gördüm çok dikkatimi çekti fazlada güzel deildi ne bilim ama aklım gitti sanki :D
    çarşıya geldik şansa benim ineceğim yerde indi ilerledi takip ettim :D pazar yerini var bizim orda böyle baya uzun pazara girdi bende girdim ardından işte
    sonra bi ara kaybettim sonra bi anda önümden geçti kalp atışlarım hızlandı bi an sonra yukarıdan döndüm tekrar karşısından geçtim sonra yine kaybettim :D
    en son yine geçtim önünden baktı şaşırdı sanki biraz ama anlamadı heralde bilmiyorun pazartesinden beri kız aklımdan hiç çıkmıyor

bu pazartesi yine pazara gitcem her pazartesi geliyor heralde gördüğüm yerde konuşucam kızla ama ne diyeceğimi bilmiyorum beyler bişey felan uydursam mı bahanem yok işte :( bi taktik felan verin lütfen ????

2. alperenbozkurt

alperenbozkurt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    tanışabilirmiyiz de

3. LoWzeR

LoWzeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    böyle bildiğin kızlara benzemiyor sanki hiç çok utangaç gibi gördüm yoksa aynı gün aklımdaydı zaten bişey demek cesaret edemedim tersler felan diye

4. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Tanışabilir miyiz dersen şansın daha eline geçmeden kaybolur :) Öyle salaklık yapma kızlar keko mu bu derler ;) Onu çaktırmadan izlemeye devam et illa ki onun ilgilendiği bir konu bulursun ordan yürü kıza. Şimdiden kolay gelsin diyelim işin zor

neverbackdown. bunu beğendi.
  5. poyrazozmen98

poyrazozmen98 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş sapıklığa götürme bu işi. Böyle şeyler beyinde gerçekleşir. Çok abartma ama kızı ürkütmeden tanışmaya çalış.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş