Beyler Protein Almalımıyım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RKO1907 tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar diğer konuda cevap gelmedi bana bende burada sorayım (farklı bir konuydu zaten).

Önceden Optimumun Serious Mass ürününü kullandım fakat verim alamadım. Şimdi diyorumki protein tozu alsam ve karbonhidrat ağırlıklı beslensem kas gelişimim daha iyi olmaz mı? Zayıf biriyim bu arada.

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    protein almalısın proteini bütün insanlar almalı.

3. mrkaya

mrkaya Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    İstanbul
    Zayıf birisiysen , bol bol yemek ye kaliteli yemeye calıs. Vaktin varsa her 2-3 saatte bi ye. Durumun varsa proteiini hayvansaldan karsıla '' tavuk göğsü,süt,yumurta,yogurt vs'' karbonhidratıı kaompleks karb.larda karsıla. Ve biraz sabret olur :)

4. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Ya zaten her akşam yemeğinde makarna, pilav vb. yerim. Ama az yediğimi düşünüyorum bu yüzden gainer almayacağım aldım bir işe yaramadı. Protein alsam karbonhidrat ağırlıklı beslensem daha iyi olur diye düşünüyorum. Özellikle kışın karbonhdirata abanacağım ve protein tozumu spor öncesi ve sonrası olmak üzere kullanacağım. Tüyo lazım bana ekttoyum ben. :(

5. mrkaya

mrkaya Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    İstanbul
    Az aldığımı düşünüyorum diyorsun ama çare olarak öğünü büyütmeyi düşünmüyorsun? öyleyse öğünlerini yarım porsiyon büyüt taki et , olmadı 1 porsiyon büyüt.

6. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Örnek vereyim sana kardeşim;
    1 tabak makarna
    1 tabak pilav..
    diyelim ki akşam bunları yiyorum. bunların iki katını yiyecğeim ve antrenman öncesi ve sonrası protein tozu alacağım whey.. şundan başka toz öneriniz varsa söyleyin lütfen;

7. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    mumkunse 4 ogun ye ve hepsinde pilav makarna olsun. sekerli besinler tuketme.kilo aldirirlar ama.bizim istedigimiz kilo onlarin verdigi degil. agirlik calisiyorsan her ogununde protein olmali. gerek tavuk kirmizi et gerek yumurta ve sut urunleri. illa protein tozu alicam diyorsan "bsn sytha 6" oneririm.icinde hem kompleks proteinler var hem de karb var.
    GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Ürün şu değil mi? Fiyatı acayip uygun geldi.. Kalitelimidir peki? Vaay üst köşede UFC logosu var. :D Whey 3 Matrix mi alayım bunu mu?

9. mrkaya

mrkaya Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    İstanbul
    spordan mnce 2 öğün tüket , bu '' pilav , makarna olabilir , pilav , tavuk göğsü olabilir. Ama porsiyonlar biraz büyük olsun. Ektolarda bana göre ara öğün diye bişey yok , tüketebiliyorsan 5-6 öğün yiyeceksin yani ana öğün müş gibi.Ama kaliteli bbeslenceksin yani makarna pilav vs. Yok ara öğünde elma yiyeyim falan vs boş olmaz o iş ektosun sen bende ektoyum. Her öğnünü ana öğünmüş gibi iyiyeceksin. Protein tzuna kafaı takmıssın anlasılan :) öyleyse hardline 3 matrixden baska birşey önermıyorum oneremem.Hardline 3 matrxi al derim.

10. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    sytha6 in fiyati uygundur ama servis sayisi dusuk. kaliteli bir protein tozudur. genelde bulk donemi kullanilir. hardline yerine bu urunu kullanirsan daha iyi sonuclar alacagini dusunuyorum.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

11. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Ben şimdi amacım paramı denkleştirince bulk dönemine girsem yani çok ağır çalışıp, hayvan gibi yiyip birde bu protein tozunu kullansam etkisi olur bana bayağı yani öyle mi diyorsunuz? Çünkü kilo almaya ihtiycım var ve ben bunu kas olarak almak istiyorum.

12. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    şunun adı protein değil whey proteini tozu

Sayfayı Paylaş