Beyler lütfen yardım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve cihat1762 tarafından 15 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cihat1762

cihat1762 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dün akşam 6-7 gibi bir ağrı oluştu sag kasık bölgesinin yukarısına vuruyor. Ama sadece yürüdügüm zaman. nedir bu diye düşünürken lavaboya gittim. Baktım sağ testis şişmiş. Hassasiyeti artmış ağırlık hissi veriyor filan. demekki yürüyüncede bacak temas ediyor ağrı yayılıyor. yarına 11.40 a randevu aldım. Aranızda yaşayan arkadaşlar varmı bu durumu berbat bir haldeyim ne yapacagımı bilmiyorum. Çok korkuyorum tecrübe edenler yazarsa sevinirim. Teşekkürler

2. berboz05

berboz05 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Varikosel olabilir çok önemli bişey değil basit bir ameliyatla atlatıyorsun genelde ama varikoselin evreleri var hangi evrede olduğun da önemli doktor gerekli bilgiyi verir endişe yapmana gerek yok

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Varikosel mi bilemem ama çok dar iç çamaşırı veya pantolon giydiysen veya bir nedenden dolayı testisler sıkışık kaldıysa o ağrıyı yapabilir 1-2 gün.

4. cihat1762

cihat1762 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    beyler doktora gittim 10 gün evvel ultrasona felan aldılar orşit başlangıç evresi çıktı ilaç yazdı doktor 10 gündür kullanıyorum şişlik bitti çok hafif bi ağrı kaldı 20 gün daha ilaç kullanacam bitecek inşallah

Sayfayı Paylaş