Beyler cok halsizim

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve xcodesia tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xcodesia

xcodesia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler bu 0 carb diyeti yapiyorum gobegi eritirim diye eski programi kaldirdim. Hergun 3 defa 150 gr ton yiyorum arada da domates vs yanliz inanilmaz halsizim erken uykum geliyor bodyde 3 setten sonra resmen enerjim kalmiyor eskiden ayni kilogramla 4 seti rahatlikla bitirirdim simdi 2. sette bitiyorum kilo azaltmak zorunda kaliyorum. fikri olan varmidir yardim edin 1 haftalik ton baligi diyeti hic kesmedi beni. bu arada les gibi balik kokuyorum vucut yapicaz diye kokudan insanlar yaklasamamaya basladi :D

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Karbonhidrat almazsan tabiki de halin olmaz.Sadece ton balığı ile beslenme olmaz.Bu diyetleri terk edip sağlıklı beslenmen gerekli.Forumun beslenme kısmında çok fazla bilgi var.

3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    958
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    senin yaptığın diyeti türkiyede ki body şampiyonasına girenler yapıyor.

0 karb diyetiyle harika bir başlangıç yapabilirsin ama sonra metabolizma duracak kadar yavaşlar.O yüzden karbonhidratı sürekli alıp çok az alabilirsin. Örneğin her 2 saatte 1 ton proteinli öğünün yanında 1 yemek kaşığı yulaf yiyebilirsin. Kesinlikle kilon*1gramdan düşük karb.beslenme.

Ayrıca ton balığı diyeti de nedir?

Farklı protein kaynaklarından yemek varken.

Tavuğun yağsız göğüs eti.
    Dana bonfile.
    Yumurta akı

AYrıca 0 yağlı definasyonda olmaz. günde 1 avuç fındık ekle ve tek yumurta akıyla beslenme 1 tane de sarı ekle. Unutma testesteron artışı da yağ yakmamızı kolaylaştıran bir etken.

Sonuç olarak emrenin de belirttiği gibi forumu oku.

4. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.666
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Konserve besinlerle uzun süreli beslenmek ağır metal zehirlenmesine yol açar. Çünkü yediğin konservedeki balıklar büyük okyanus veya deniz balıkları. Bu nedenle civa gibi sinir ve beyin hasarına yol açabilecek materyaller büyük balıklarda birikiyor. Bana da bunu beyin cerrahı söylemişti ona hergün 1 tane konserve balık yemeyi düşündüğümde söylemişti. Ton balığı yerine light yoğurt, zeytinyağında kızartılmış yumurta vb. şeyler ekleyebilirsin. Ayrıca uygulamaya çalıştığın diyet forumda daha önce birkaç arkadaşımızın denediği ketojen diyete benziyor. Onlar bile 20-30 gr kadar karbonhidrat alınmasını söylüyorlardı günlük beynin ihtiyacı olan yakıtı sağlaması için. Yaptığın gerçekten çok tehlikeli bir iş.

Sayfayı Paylaş