Beyler 3 ay oldu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Eren topal tarafından 9 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Eren topal

Eren topal Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Beyler salona gidiyorum 3 aydır gitdiğimde 96 falandim simdi 80-81 kiloyum gram et tavuk balık yemeyen biriyim o yüzden protein alamiyorum vücuduma pek yumurta ile falan anca onuda okul varken falan sabah sabah midem çekmeyince süt falan da yağ azaldıkça karbonhidrat da artiyo arada anca sebzelerden falan yanı beyler whey ve bcaa ya başlayip günlük 2000 2250 kalori alıp 20 25dk interval kardiyo yapmayi düşünüyorm sizce baslamalimiyim

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Bence noktalama isaretlerini kullanmaya baslasan daha iyi olur. Yazdiklarin anlasilmiyor.

Bir kere insanin vucut fonksiyonlarini saglikli bir sekilde y3rine getirebilmesi icin almasi gereken min protein orani var. Bu oran vucut agirliginin yaklasik 0.8 katidir. Hic spor yapmasan bile bu miktari almalisin.

Spor yapiyorsan 1.5-2 kat arasi degisir. Ki sen 1.5 katini mutlaka almalisin. Ek olarak buyume cagondasin. Uzun vadede vucudun zayif duser. Kaslarin, bagisiklik sistemin vs.

O yuzden beslenme aliskanligini gozden gecirsen iyi olur. Ve de madem okula gidiyorsun noktalama isaretleri.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş