beyin olarak yoruldum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve msxlabs tarafından 16 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. msxlabs

msxlabs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    120 kilodan 80 e kadar geldim ilk planda ağırlık önermedi salonda ki hoca . sadece koşu ve bisiklet kullandım . neyse sonrasında biraz ağırlığa girdim . hafif bir toparlanma olmadı değil . omuz ve gögüsleri çok hafif şişirdim karın bölgem yukarıya doğru toparlandı . gel gelelim sadete . abi yaptım ettim iyi hoş kiloyu verdim fakat son 4 aydır 1 gram dahi oynama yok . tmm kilo böyle kalsın ama ben şuan karın bölgesinde deri ve yağ sarkmasıyla kaldım. . . mekik şınav ne derseniz deyin hepsini yapıyorum . ya işe yaramıyor ya da ben birşey göremiyorum . yok mu böyle bir durumda kalıpta kendince çözüm bulan . harbi yoruldum artık . . duh

2. omerklsh

omerklsh Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Boyunu felanda yazsaydın keşke.120 kilodan 80 e düşmek büyük başarı ama insan kilo verdikçe yağ yakımı zorlaşıyor ve daha zor kilo veriyor.Bende geçen sene 90 kilodan 75 e felan düşmüştüm bir ara bende hiç vermedim ama pes etmedim şimdi 65 kiloyum boyum 1.75 cm şimdi yağ oranını azaltmaya çalışıyorum :))

3. tosunpaşa123

tosunpaşa123 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer kafana takıyorsan bu işi fazlasıyla gelişme olsa bile sen görmeyeceksin ve memnun olmayacaksın. Diyetini antrenmanını yap ama kafana takma çok. Psikolojide önemli bence bu sporda.

Sayfayı Paylaş