Beyaz Çorap

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pulbiber072 tarafından 9 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. StayStronq

StayStronq Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    spor ayakkabıyla dolasıyorum hava soguk havlu corap giyiyorum beyaz cono diyen var onemsemeyen var ayagım sıcak kalıyor ne derse desin millet :)

Zerk, Pulbiber072 ve Danny Boy bunu beğendi.
  2. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    cono diyenler adanalı değil mi? :D

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  3. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    Çorap çoraptır, mantık ayağı sıcak tutmasıdır. Beyaz çoraptada siyaha göre bir fark olmadığına göre giyilir hertürlü . Soran olursa '' antremana gideceğim için giydim yoksa iyi daha sende :D '' felan dersin problem kalmaz :D

4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    spor ayakkabı ile giyildiği sürece sorun yok tabiki,onun dışında kullanılan zamanlarda gerçekten hiç hoş bi görüntüsü yok,yani bi estetiği yok beyaz çorabın spor dışında
    ayrıca toplum ne düşünürse düşünün ben kendi dogrumu yaparım mantığıda anlamsız,toplumun bireyi olarak istesenizde istemesenizde mantıklı gelsede gelmesede ayak uydurmak zorunluluğu olan şeyler var illa ki,beyaz çorap bu zorunlulugun içindemidir değilmidir onu bilemem ama bi beyaz çorap içinde dalga konusu olmaya gerekte yok :)

5. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    Kroluk felan çok duydum lakin, kişilere göre bazı şeyleri değiştirmem, kro diye hitap eden şahıslar merak ediyorum batılılaşma yolunda ilerliyorlar onlar ne peki, :) neyse beyaz çorap eskiye nazaran kundura ile pek giyilmiyor, moda derseniz bir modaydı geldi geçti, ama spor ayakkabı ile iyi duruyor. kunduraya pek yakıştıramıyorum. bir üyenin'de dikkat çektiği nokta var. resim bırakmıs foruma bence olay ondanda ibaret. Özentilikte Türkiye'nin üzerine yok zaten. 30 çiftide, spor ayakkabı ile giyersin işte :) Pulbiber072

6. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
  7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Kıro felan takmam ne istersem giyerim.Moda duayeni değilim.Ama kendi tarzım vardır problem çıkaranı rahatsız olduğum kadarıyla iptal eder geçerim.

Sayfayı Paylaş