Besyoya hazırlanırken.. Yardımınıza ihtiyacım var..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kenan3507 tarafından 21 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kenan3507

kenan3507 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar besyoya hazırlanıyorum yaşım 22 boyum 1.69 kilom şu anda 77 fotoğraflarım aşağıdaki linkde mevcut ama o konuyu açtığım zaman 81 kiloydum vücudum yapısal olarak biraz iri.. Besyoya hazırlanırken fitness center'a başladım ve cardio + vücut geliştirme yapmaya başladım ama asıl amacım kilo vermekdi besyoda okuyan bir arkadaşım vücut geliştirme şimdilik yetenek sınavına kadar sadece cardio ve hız çalış dedi.. Dediği mantıklı geldi besyo kursuna katılana kadar sadece cardio yapmayı düşünüyorum merak ettiğim şey şu bu cardio süresince kas kaybım olurmu olursa ne düzeyde olur yapı olarak biraz iri bir insanım kollarım kemiklerim hep kalın ve çok zayıf bir insan olmak istemiyorum acaba cardio ile 70 kiloya düştükten sonra kas kaybım ne kadar olur ?

Şimdiden teşekkürler iyi forumlar üstadlar.

https://www.bodyforumtr.com/threads/yeniyim-fotoğraflarım-bunlar-nasıl-başlamalıyım.116414/

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Rez alıyom ben :) ilerde işime yarar.

sergen turaman bunu beğendi.
  3. emre113

emre113 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Besyoyaya hazırlanıyorsun. Bende besyo öğrencisiyim kilodan yağdan kaç kuvvettde devamlılık önemli. Çünkü bizde mekik vardı mesela. Onun için gitmek istedğin okulun parkurunu indir bak derim.Ona göre bir program yok bence. Bizde mekik koşuşu , sprint , sıçrama , drill vardı sende ona göre hazırlanırsan daha doğru sonuçlar alırsın

4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Marmara besyo dusunuyorum acaba oranın parkuru nasıldır ? Yanı internette sitesinde felan bulamadım detaylı bilgi.

5. emre113

emre113 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    M
    marmara için taban puan var. Buna ek olarak lisans lazım ve bu lisansın en az ... Yıllık olması gerekir. Yılını bilmiyorum ben öyle hatırlıyorum . Parkurları sonradan paylaşıyorlardı. Besyo kurslarında parkur vardır çünkü rektörler ile içli dışlılar

6. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle bende araştırıyorum da parkuru bilmiyorum bi tek :D 300 YGS puanı istiyor. İnş. 400 bile olabilirim seneye :) onun dışında lisansa gerek yok. Lisanslıda alıyolar ama %10 luk kısmı. Geriye kalan normal katılıyor. Sınavlarında şüpheliyim yaparmıyım diye. Detaylı parkurlarıda bulamadım biyerde

7. kenan3507

kenan3507 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benim ygs puanım yeterli aslında da bi 6-7 kilo kadar fazlam var onları yakarken incecik bi bireyde olmıyayım diyorum :) Zaten kazandıktan sonra bulkk :)

Sayfayı Paylaş