Best Model

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve nrkltn tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nrkltn

nrkltn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Best modele katilmayi dusunuyorum bu yarisma hakkinda torpil olaylari ne kadar işliyor bilen var mi acaba??

2. kerem191

kerem191 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Ankara
    torpil heryerde vardır bunu kimse engelleyemez. dünyada bile yaşama hakkı elde etmek için tanıdık sahibi olman lazımdır. bir nevi yaşama kuralı. best modelda torpil vardır denir her zaman. kendine çok güveniyorsan girersin torpilsiz de derece alırsın şayet fiziğin iyiyse. vücut ölçülerin nedir? genelde 1.87-1.93 boyun olması lazım. bunun azı ve çoğu dezavantajdır. vücut ölçüleri açısından pek bilgim yok ama belin asla kalın olmamalı diye biliyorum. genelde zaten bu boylara sahip erkeklerin bel kısmı 75-83 arası oluyor. ona göre hesap et.

3. nrkltn

nrkltn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Oncelikle tesekkurler zaman ayirdigin icin. Boyum 192 o konuda pek bi sikintim yok kendime guveniyorum ama ukalalik yapmak değil amacim. Fotografta koyabilirim gercekten yorumlarınızı cok merak ediyorum. Torpil var ise birinci olmak hayal ama dereceye girmek bile cok buyuk bisey benim icin..

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    Herşey 1. olarak olmuyor.Sen dereceye girersin insanlar seni görür yolun açılır.

kerem191 bunu beğendi.
  5. nrkltn

nrkltn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Haklısın kardesim hayirlisi olsun diyelim oyleyse..

6. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Fotoğraf koyarsan daha iyi olur . Modellikle ilgili olanlar yardımcı olur .

7. kerem191

kerem191 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Ankara
    foto koyarsan daha iyi olur ama arkadaşın dediği gibi, 1. de olsan birilerinin seni yükseltmesi gerekiyor. benim tanıdığım 2007 best model 1.'si şu an 10 kişiye sorsan 8-9'u bilmez. Ancak kıvanç tatlıtuğ desen 10 kişiden belki de 10 tanesi de bilir onu. Yani seçilmek çok zor bişrşey değil. sonuçta türkiyede 190cm civarı olan erkek sayısı çok az. bir de vücutlu olarak bakarsan iyice az. o yüzden derece alıp da hayallere kapılmak biraz kötü olur derim ben. ama yine de resmini koysan faydalı olabilir buradaki yorumlar açısından. yalnız 192cm olup da seçilememe riskini de göz önüne al çünkü avrupada mesela 190cm hatta 189cm ve üstüne pek olumlu bakmazlar biraz fazla uzuna kaçıyor diye. :)
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2013 ---
    Medeni cesaretinden dolayı kutlarım. Sıradan bir tip gibi geldi gözüme foton. Çirkin kesinlikle değilsin ama sıradan bir tip bu resim. Derece alma şansın var ama dediğim gibi %50 şansın var. Eğer yaşın 25'ten küçükse dene derim. Vücut olarak öyle ahım şahım birşey beklemezler zaten türkiyede ki, yağ oranın düşük olup azıcık kas yapının olması idealdir. Dediğim gibi 192cm olan boyun avantaj yaratabilir ama dezavantaj da yaratabilir çünkü haddinden fazla biraz boy uzunluğu. Benim de boyum 191cm ben de girsem benim de avanatajım olmazdı bu konuda. boy kompleksim olduğunu sanma sakın. :) Boyu kısa da, karışısındakine çamur atıyor deme diye yazdım. :D

Umarım yarışmaya girersin. Senin yerinde olsam yarışmaya girerdim. Derece şansın %50 dediğim gibi gayet yüksek yarı yarıya... bence dene( gaza getirmek için demiyorum).

Son düzenleme: 4 Aralık 2013
  8. nrkltn

nrkltn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Haklısın bu boyun dezavantaj olabileceğinin farkındayım ama senin de dediğin gibi şansımı deniyim bi kere
    eyvallah hocam yorumunuz olumlu olumsuz onemli benim icin. Sansimi denicem bakalim hayirlisi olsun..

kerem191 bunu beğendi.
  9. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    192 boy çok da sıkıntı değil bence . Ben de modellik yaptım (185im) ama hep 190 olmak isterdim . .

10. nrkltn

nrkltn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Peki ise nerden baslamaliyim? Sen modellik yaptigina gore yardimci olabilirsin galiba. Bi ajansa falan mi yazilmaliyim?

11. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    İşe başlamanın tek yolu o zaten:) ya da yarışmalara katılmak . Ama o epey düşük bir ihtimal ( senin yarışmada şansın yok anlamında demiyorum ) çünkü yarışmada derece alacaksın yetmiyecek seni fark edecekler . . Vakit kaybı bence yaZıl ajansa akışına bırak . .

12. nrkltn

nrkltn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Peki tavsiye edebilecegin bir ajans varmi acaba ? :)

13. kerem191

kerem191 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Ankara
    ajans büyük bir artıdır. best model of turkiye için ajansa yazılma zorunluluğu yok derler ama hikayedir. Ajansa yazılman kesinlikle gereklidir önce.

Sayfayı Paylaş