Best model of tturkey 2016 yarışmasına katılmak istiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve paslanmaz34 tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Onu da halleder pt :) ben bilgime guvenmeme ragmen ptmin eline biraktim jendimi gelisimim cok hizlandi. Gunlugumde bulabilirsin 1 bucuk ayda fark var

2. paslanmaz34

paslanmaz34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Kac para ödüyosun aylığına

3. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Benimki bedava, ayni sehirde degiliz, salonda tanistik o gunden beri uzaktan pt yapiyor
    Dusunursen ulastirabilirim

4. paslanmaz34

paslanmaz34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Olur valla grekirse bi kac yerden alicam yardim :)

5. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Mesaj attim

6. bugatti

bugatti Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    dedication ve paslanmaz ikinizde de suradına bakım uygulamış bakkal çırağı tipi var. özel bişey yok ikinizde piknik tip. kıskançlık yapmıyorum yada sizi kırmak gibi bi niyetim yok ama abuk sabuk fotolar atıp 3 aylık vücut spora elverişli vücut saçma sapan benzetmelerle kendinizi öne çıkarmaya çalışmayın. üçünüzde de aşırı derecede narşistlik var. diğer insanlardan dış görünüş bakımından farkınız olmadığı halde böbürleniyorsunuz çok antipatik ve sosyal hayatınızı mahvedicek derecedesiniz.

Mr X bunu beğendi.
  7. paslanmaz34

paslanmaz34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Kendimi övmek değil amacım belki olurda bişeyler yapabilirmiyiz diye bu hayattan sıyrılabilirmiyiz diye uğraşıyorum yoksa bende kesin olucam gibi bir uğraşım yok sizi bu kadar rahatsız Eden durumu anlamadım biz burda sohbet muhabbet yapıyoruz tecrübelerini paylaşiyolar arkadaşlar. Bende tecrübe ediniyorum Nedir sizi bu kadar rahatsız Eden yukarda kan kusmuşsunuz resmen

8. prsnc

prsnc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Ya güzel kardeşim burada yok şu vücuda ulaşmak istiyorum yok sunun gibi olmak istiyorum sizce olur muyum diyerek bi bok olamazsın. sen bu yolda ilerlemeyi düşünüyorsan bi kere kulaklarini tikaman ve hedefine ilerlemen gerekiyor. sen kendi ısteginden vazgecme git bi spor salonuna yazıl burada harcama vaktini.

RKO1907 bunu beğendi.
  9. paslanmaz34

paslanmaz34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Eyvallah hocam çok sağol :)

10. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Bizim zamanimizda gencler hep doktor muhendis olmak isterdi,simdi best model olmak istiyorlar :D elin yuzun duzgun,part time olarak ajanslarda iş bulursun ama bi best model icin uzgunum :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

requ. ve Candot bunu beğendi.
  11. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    eskidende oyuncu ressam tiyatrocu yönetmen futbolcu müzisyen olmak isteyen gençler doluydu ama aile baskısı vardı maalesef baskı olmayanlara ise imkan tanınmadı meydanda yeteneği olmayan sadece magazine hizmet eden söz sanatçılara kaldı maalesef

Eresbos bunu beğendi.
  12. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Belin kalın vücudun yağlı düz bir fizikte böyle göbek olmaz yağ yakmaya başla

13. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Yüzde çok önemli umudunu kırmak istemem ama dost acı söyler, boşa umutlanıyorsun 2-3 sene içerisinde suratın ve vücudun evrim geçirmeyecekse. Oraya çıkanların hepsinin vücudu zaten sağlam sayılır jüriler yüze çok önem veriyor. Bunun gibi heriflerin yanında.. üzgünüm bizde çok yakışıklı sayılmayız ama boş ümit bence.

14. siamun

siamun Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim kusura bakma ama best modelde birinci olma şansın yok yani benim görüşüm bu tabi ama birincilerle bir kıyaslarsan kendini anlarsın boyda sıkıntı ayrıca.

15. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Kusura bakma ama senden Best Model olursa ben de Brad Bitt yerine film çeviririm o derece... Tipinle bir yere gelemezsin, tipsiz değilsin ama iyi de değilsin.

16. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kesinlikle sana anlatıldıklarıyla alakan yok geniş omuz, spora elverişli vücut, yüzünün çok simetrik olması vs vs etrafta birçok insan gaza getirmek için pekçok şeyler söylerler. Ama sana tavsiyem bunu istiyorsan olmasa bile sen şimdiden vücut çalışmaya başla hedefin büyük olsun belki best model olmazsın ama şuanki durumundan kat kat önde olursun. Özgüven olarak vücut olarak sağlık ve mutluluk olarak hayatında başarılar dilerim.

17. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    best model olmak isteyenlerin temel amacı manken olmak değil oyuncu olmaktır çünkü mankenlikte para çok yoktur ve belli bir yaşa kadar yapılır ayrıca nadir bulunan bir yakışıklılığa sahip olmalısın boy 185 cm civarı olmalı ve vücut fit olsada olur ama oyuncu olmak için ne fit vücuda ne boya nede yakışıklılığa gerek vardır üstelik genç yaşta büyük paralar kazanır genç kızların sevgilisi olursun bu yüzden konservatuarı düşün tiyatro bölümünü oku bir yandanda ajanslara başvur zaten okullu isen başarılı öğrenciysen senin elinden tutarlar dizilerde kendine yer bulabilirsin

18. teenwolf

teenwolf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar best model 2016 ya katılmayı dusunuyorum... 2 senedir bu işe adadım kendimi dusuncelerinizi merak ediyorum şimdiden teşekkurler.. boyum 1.87 kilom 84

Sayfayı Paylaş