Best Model Hakkında Bilgi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve OzKaN tarafından 14 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OzKaN

OzKaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben uzun süredir bu sporla uğrasıyorum..Faka..geçen ay özel sebeplerden dolayı spor salonunu değiştirdim..yeni başladığımt maksadım arnold gibi bi vücüt değil manken vucudu..spor salonundaki hocam bana "istersen seni best model`a hazırlayabiliriz dedi"...ne yapmalıyım???
    Boy:1.88
    Kilo:77
    Bel:76
    Bide bu best model yarışmasına hazırlananların beslenme ve calışma programları hakkında bilgisi olan varmı??yardımcı olursa çok sevinirim..
    Hepinize iyi çalışmalar
    iyi Forumlar

2. OzKaN

OzKaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ilginize tşkler

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    özkan bilgisi olan üyeler olsaydı emin ol bilgilerini senden sakınmazlardı..sabırlı olalım..

4. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    vay artık spor salonları best modele demi hazırlıyor. askeri liselerin yetenek sınavına hazırlar gibi. hocan uzun boylu ve ince yapılı olmandan dolayı böyle söylemiştir eminim. federasyon yarışmalarına yeni bir branş eklendi. classic body building diye. herhalde oradaki kişiler gibi yapacak seni. az adaleli ama fit bir vücut. bana kalırsa bunun için özel bişeye gerek yok. fitness tarzı çalışmalar zaten seni şekle sokup best model olma yoluna götürecektir.

Sayfayı Paylaş