Beslenmemle ilgili bilincsiz uye :)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve erderd tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erderd

erderd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar. ufak tefek problemlerim var ama inaniyorumki bunlari yenicem. Sorunum su benim 102-103 kilo civarlindayim yas 23 1.88 boyum var kilolar agirlikli olarak gous ve gobek bel bolgelerimde. Bunnari eritmek istiyorum bu gaz nerden geldi derseniy bir anda 1 aydir macaristandayim tatil amacli babam burda oldugu iicn isim geregi yanina geldim. Ve disarida gordugum cogu insanin vucudunun duzgun olmasi toplu olmasi bi onlara bi kendime bakinca kendimden utandim dedim ne yapiyorum ben onlardan tek farkim calismamak cabalamamak. 22 sinde istanbula donucem tekrar ve kesin ve kati sekilde Yemekleri tamamen diet alkol yok seklinde uygulucam ve hemen evime en yakin spor salonuna kosucam :) Sizden ricam evet bissuru forumda diet yemkle ilgili sey var ama hepsi karsik ben tamamiyle neyapmam gerektgni anlayamadm herkey diyetni yama o olmasa su olsun icinde gibi yorumlar var ve kafam karisti. Bilen arkadaslarimdan ricam bana guyel 1 diet programi onermeleri. Verdigim rahatsizliktan oturu tekrar ozur dilerim

2. delikasap

delikasap Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi İşlem
    Yer:
    Tekirdag - Çorlu
    arkadasım bana diyetisyenimin onerdigi listeyi yazayım ben 108 kilodan 98 re dustum 2 ay gibi bir surede kilolar bacak ve göbek cevresinden gitti bel 2 ay once 123 ken su an 110 2 haftadır spor yapıyorum listem sudur

sabah 8:00

3 zeytin
    50 gram peynir (ben 100 gram lor yiyorum)
    2 dilim kepek ekmegi (uno light denge yiyorum)

saat 10:30

2 meyve

ögle

yogurt 1 bardak kadar
    salata yagsız ve tuzsuz
    5 kasık zeytin yaglı sebze yemegi
    160gram kadar tavuk-balık-et yagzız olacal (tavuk gogsu -ton balıgı (zeytinyaglı) - haslama et vb.)
    2 dilim kepek ekmegi

saat 16:00 -17:00 gibi

2 meyve
    cok aclık varsa en fazla 3 tane gilisini kepekli

19:00-20:00 gibi aksam yemegi

6 kasık zeytin yaglı
    100gram kadar tavuk-balık-et yagzız olacak
    1 dilim ekmek
    yogurt salata

aksamla yatma arasında bir yerlede 2 meyve

simdi bu 1700-1800 max kalori oluyor
    meyveleer mumkun oldugunca degistir
    etleride aynı sekilde

bunlara ek olarak haftada 2 kere kahvaltıda yumurta
    gene haftada 2 kere yatarken 1 bardak sut
    haftada gene iki kere 1 avuc (badem- ceviz turu kuruyemis)

ben saglıklı kilo verdigime inanıyorum

arkadaslar yorumlarınızı eksik etmeyin

3. erderd

erderd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tesekkur ederim ilginc icin yaman ayirip yazdigin icin :) en azindan uzmandan gelen bi liste sagliklida verdim diyosun kilolarimi insallah baslicam 22 sinde turkiyedeyim :) direk rejim. vucudumdan utandm burda :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:06 ----------

Klavyem macar klavyesi oldugu icin biraz yanlis yunlus yazabilirim ozudilerim simdiden.

4. delikasap

delikasap Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi İşlem
    Yer:
    Tekirdag - Çorlu
    hadi bakalım sonucları bekliyoruz yanlız duzenli 15 gunde bir vucut olculerini al
    bel
    gogus
    bacak
    kol
    gibi mesala bir bolge yaglanma olmadıgını dusun dugun biryer cok fazla eriyorsa problem vardır

ama benim kalcadan 5 cm gobek kısmından 13 cm kadar incelme oldu bunlar vucutte tutulan ödem filan olabilir diyet listem degisirse tekrar yazarım burda

Sayfayı Paylaş