Beslenmemi gün geçtikçe düzene sokuyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cacala tarafından 24 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    Merhaba, yaşım 20 üniversiteye hazırlanıyorum şuan evdeyim rahatım, aile baya karışmasına rağmen olabildiğince düzenliyorum beslenmeyi (annem gene mi tavuk bıktım artık oğlum nereye kadar?,babam 3. çocuğu yapsaydım bu kadar masraf olmazdı vs :) ). Tam 6 ay oldu başladığımdan beri düzenli yapıyorum herşeyi şu an da daha da bilinçlendiğim için beslenmeyide adam akıllı şekle soktum diyebilirim ama sizden yorumlamanızı istiycem eksikler filan var mı diye.

Başlangıç ölçüler: boy 1.84 kilo 62 kol:30(bi kolu biliyorum zaten 62 kiloyu tahmin ediysunuzdur)

6 ay oldu ölçüler:boy:184 kilo:81 kol:37.5-38 göğüs:105 omuz:113 bacak:52

Beslenmeye gelirsek;

sabah; 3 tam 1 beyaz olmak üzere 4 yumurta, 40-50 gr beyaz peynir, 80-100 gr arası yulaf(gerçekten alışamadım daha), ve 300 ml ballı süt

ara öğünde elma olabiliyo bazen öğleye kadar pek açlık olmuyo

öğlen; ton balıklı makarna veya pilav

yine arada fındık olabiliyo, meyve vesayire(araları pek önemsemiyorum açıkçası sizden istediğim bu aralara ne koymam?)

akşam ant.dan önce(saat 17.30 civarı); 100 gr tavuk göğüsü yanında bir tabak pilav veya makarna ve evde pişen etli sebze yemeği, salata.

ant dan hemen sonra whey protein, karışık meyve suyu

ant. dan 45 dk sonra 200 gr tavuk göğüsü bir tabak pilav veya makarna üstüne yoğurt.

yatmadan önce bi bardak ballı süt.

bu antrenman günlerimdeki beslenmem haftada 3 gün ant. yapıyorum hafta sonları da hafif kardiyo,, işte bazen ant. olmadığı günler sabah öğle öğünü protein tamam ama akşama anneme talim oluyo fırça yiyoruz hergün tavukmu pişer diye tamamen riske giriyo yani :) ama genelde balık yaptırıyorum Allah tan balığı kendileride seviyo öyle geçiyo o öğünde.

Değerlendirirseniz sevinirim iyi forumlar.

Son düzenleme: 24 Ocak 2012

Sayfayı Paylaş