Beslenmemdeki yanlışlar & doğrular

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve difficultt1905 tarafından 18 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. difficultt1905

difficultt1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben Recep yasim 19 lafı uzatmadan soruma geçeyim oncelikle kardiyo ve spor olarak gidiyorum antremanlarimda fakat beslenme konusunda bir kaç sorum olcak

Sabah 8:00
    1 kase süt ile 50gr eti litalif (yulaf ezmesi) sonrasinda dershaneye gidiyorum aralarda su iciyorum eve donene kadar 1 litreyi buluyor

Öğle 14:00
    kardiyo + abs antremani ardindan 2 dilim kepek ekmeginin üstüne az yağlı peynir iki diliminde ustune koyunca biraz fazla peynir tuketiyo olabilirim yaninda birde yeşil çay iciyorum

Akşam 18:00
    çorba (mercimek, ezogelin vs zevkime göre)
    ve bir dilim kepek ekmegi daha

Akşam 20:00 - 21:00 arasi
    tekrar yeşil çay içiyorum zevk çayı gibi

sorum şu ben ciddi sonuçlar aliyorum yag orani azaliyor ama saglikli mi bi fikir verirseniz antremanimin dogrulugundan eminim sonuç ortada cunku six pack denebilcek kaslara sahibim fakat beslenmede iyi değilim gibi geliyor eklemem gereken besinleri cikarmam gereken besinleri gercekten anlayan birisi yorum yapsin lutfen cok tesekkur ederim.

2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    çook çok eksık 1.cisi sabah kahvaltıdan 6 saat antreman yapıyorsun bı tek yulafla ? protein nerde spordan sonra proteinin beyaz peynirmi oda yanlıs aksam protein yok bişey yok çok çok eksık hangı bırını soylıyım

3. difficultt1905

difficultt1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dostum inan ki yetmez farkindayim onerilerin nedir örnek bi beslenme programi verirsen cok iyi olur

4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    sanıyorum mılyonlarca beslenme programı var 1-2 göz gezdir sen programını cıkart ustune bız yardımcı oluruz zaten herkesin kendıne gore beslenmesı vardır amaçına yonelık

5. difficultt1905

difficultt1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    peki teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş