Beslenmem yeterlimi ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bordolevo tarafından 4 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bordolevo

bordolevo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Spora başlayalı 4 hafta oluyor haftada 3 gün gidiyorum henüz takviye ürünlere geçmedim önerilmiyor muş da zaten yeni başlayanlara

kahvaltı:3 haşlanmış yumurta 1 tanesini tam tüketiyorum 1 bardak süt (tahmini 200ml yada daha fazla bardak büyük) 100gr lor peynir

öğlen yemeğinde: 3 dilim beyaz ekmek ve genelde karbonhidrat temelli besinleri iş yerinde tüketiyorum (kuru fasulye pilav,çorba vb..)

akşam: antrenmana gidiyor ve çıkar çıkmaz 5 dakika içinde 1litre sütü tüketiyorum yarım yağlı sonra 4 haşlanmış yumurta 1 tanesini tam tüketiyor 100gr lor peynir tüketiyorum 1 litre sütün son bardağınıda yatmadan önce içiyorum

bu yazdıklarımın dışında tek bir şey tüketmiyorum sadece antrenmanın olmadığı günler akşam ları sütü yarım litre içiyorum

vücut tipimi bilmiyorum ancak yağlanma göbek ve basenlerde oluyor kalça da dahil sizce yeterlimi besleniyorum eklemem gereken şeyler varmı düzeltmem gereken yanlışlarım bilgisi olanlardan ve tecrübe sahibi olanlardan önerilerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş