beslenmem yeterlimi yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmetbrs708 tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmetbrs708

ahmetbrs708 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar, spor salonunda ilk ayımı doldurdum.daha yeniyim anlayacağınız.ölçülerde azda olsa gelişim var.hatırladığım kadarıyla kol 30 dan 31.5 e çıktı.yaşım 20 boy 1.78 kilo 75.başladığımda 72 y dim.üniversite öğrencisi olduğum için pek fazla beslenemiyorum ama saymak istiyorum.

ikinci öğretim olduğum için öğlen 1 gibi kalkıyorum.

2 bıldırcın yumurtası (çiğ)
    yulaf ezmesi bal ve süt ile karıştırarak (göz kararı)
    lor peyniri (göz kararı)
    1 saat sonrasında antreman
    çıktıktan sonra mutlaka muz yiyorum
    tavuk döner (bu konuda yardım bekliyorum)
    akşam ise yağsız tuzsuz makarna(spagetti)
    sütle karıştırıp nesquik yiyorum(siyah top gibi olanlardan)

genelde bu şekilde besleniyorum.tuz hiç kullanmıyorum.çayı ise büyük bardakta tek şekere düşürdüm.tatlı şeyler yememeye çalışıyorum.
    bu şekilde bir beslenmem var.neyi yanlış neyi doğru yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.öğrenci olduğum için protein alamıyorum.bir süre böyle devam edicem.he birde spor salonuna nekadar sıklıkla gitmeliyim? 2. aya geçtiğim için şu şekilde gitmeyi planlıyorum.3 gün üst üste 1 gün dinlenme.yanlışlarımı düzeltirseniz sevinirim.şimdiden teşekkür ederim :)

2. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    bence tavuk doner yeme izgara daha cok tercih et yesillikle 2. Olarak antreman sonrasi sekerli basit karbonhidrat ye meyve suyu cikolata olabilir . 3. Olarak 5-6 ogun yemelisin bu spru yapiyorsan bahanelerin yok duzenini ayarliyacaksin uykunu ayarliyacaksin motive ol calismalara devam bilgilen bilinclen forumda her bilgi var iyi calismalar

3. ahmetbrs708

ahmetbrs708 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tavuk dönerin bir zararı varmı? göğüs eti yiyemediğimden tavuk eti yiyeyim diye tavuk döneri yiyorum

4. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Bikere yagli ikincisi tavuk donere cok katki maddesi koyuyolar onun yerine tavuk gogusu pirzolasi alip evde hemen hafif yagda ciz biz yapsan yeterli dedigim gibi artik spor yapiyorsun her yedigine dikkat etmelisin karbonhidrat protein yag degerleri obemli protein olarak ton balogida alabilirsin pirinc makarna yulaf olmazsa olmaz

5. ahmetbrs708

ahmetbrs708 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bilgileriniz için teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş