Beslenmem ve Yorumlarınız(Vücut resmi mevcut)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rapvecanberkeca tarafından 8 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rapvecanberkeca

rapvecanberkeca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Sabah:iki tam üç beyaz yumurta,bir adet kaşarlı tost(yumurta bazen tavuklu olabiliyor)
    Öğlen:makarna yada pilav. ton balığ veya et tavuk
    Saat 5 civarında salona gidiyorum gitmeden bir saat bir ölçek muscletech proteğin,15dk önce iki kaşık twinlab likit amino,antremandan sonra hemen iki kaşık daha amino ve bir ölçek daha proteğin,içtikten sonrada bir saat masa tenisi oynuyorum.
    Akşam:Çok acıkmıs oluyorum biraz yuksek miktarda et veya tavuk yiyorum 400-500 gr kadar:) gece yatarkende süt içiyorum.

177 boyum var,70 kg ım bir sene öncesine kadar 110 kg civarındaydım.65 kg a kadar zayıfladım çok zayıfladığımı düşünerek biraz kilo aldım.vucudum kilo alımına musait ve biraz deri fazlam var. bel ve gogus bolgesinde eskiden çok kilolu olmamdan dolayı bıraz kalmıs deri var.yumuşak bir doku kollarımda buna benzer.çünkü sağlıksız bir şekilde cok az beslenerek ve spor yapmadan zayıfladım anlıcagınız.boşlukları kas kütlesi ile doldurmaya calışıyorum.sizce beslenmem nasıl eksik-fazla ve görüslerinizi bildirirseniz sevinirim.17 yaşındayım.

Ekli Dosyalar:

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    yag oranin biraz düsürmen lazim. Beslenmede makarne kepekli olsun pilavda esmer veya bulgur olabilir. Sabah tostu kaldir onun yerine yulaf ve Lor ekle. 400-500 gram bi ögün icin cok fazla, en azindan yarisini öglen yemegine böl :)

Bide saglikli yaglar almayi unutma badem, findik, ceviz, zeytinyagi gibi

kolay gelsin

3. SNIPES44

SNIPES44 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    dostum 1 sene önce 110 kg idim demişssin de gördüğüm kadarıyla hiç çatlak yok nasıl halletin çatlakları ?

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Şubat 2013
  4. rapvecanberkeca

rapvecanberkeca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    resimde belli değil çok çatlak var vucudumda bide kıllar sagolsun kapatıyo biraz proteğin alımım amino asit ve proteğin alım zamanlarım doğrumu?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:22 ----------

yulafı nasıl tüketmeliyim? ayrıca akşam yemeğine karbonhidrat eklemelimiyim?proteğin ve suplement alımım yeterlimi?zamanları ile birlikte?

Sayfayı Paylaş