Beslenmem Si<ce İş Görürmü ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Edepsiz48 tarafından 28 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Amacım Yağ Yakımı Kilom 59 Bel Cevrem 80 cm Beslenmem Protein Agırlıklı Karatay Usulü olup ekmek Kola cips Döner Katı Yağ Tuz Şeker Kesinlikle olmamaktadır bu diyetle birlikte 2 günde bir vg yapmaktayım ve işte çalıştıgımdan dolayı koşu yapacak vaktim olmasada sürekli haraket etmekteyim asıl sorularım arada sırada 1 bardak içilen meyve nektarının zararı olurmu bide bulgur pilavının zararı olurmu zeytin yağı ile yapılmış ?

2. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Boyun kaç ? kilon 59 zayıfsın ayrıca karatay diyetinde pilav ve meyve yok onları yememelisin normal bi diyet yapsaydın bulgurun zararı olmazdı kompleks karbo olduğu için .

3. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Öncelikle Selamın Aleyküm Kardeş Ben 17 yaşına gircek 172 boyunda dediğim gibi 59 kilo bir gençim şimdi zaten zayıfsın diyosun ama bende söyle bir husus var ben 70 den 59 lara kısarak indim ve biraz spor yaparak 70 de aslında normal ama bende cok aşırı yag vardı kilo yoktu yağ dı sırf et yoktu bira göbegi yoktu sırf sarkmalı bir vücüd vardı halen daha var biraz amacım o ben kilo almamışım aldıgımı sırf yağa cevirip depo etmisimki halen daha vücüt yağ oranım 14 :S 22 den düşürdüm :)

4. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Yaşın 16, kızartma ve fast food'dan uzak durduğun, fazla hamur işi ve tatlı tüketimi yapmadığın sürece sana hiçbir şeyin zararı olmaz kardeşim. Benim şahsi kanaatim; 20'li yaşlara gelmeden, karatay, dukan vs. böyle hayatının akışını değiştirecek diyetlere girilmemesi.

Sayfayı Paylaş