Beslenmem nasıl ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve car_26 tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    neredeyse 1 yıl olacak bu spora başlayalı.başlamadan öncede kısa bir geçmişim vardı 3-4 ay kadar.1.85 boy ve 80 kiloyum.bu bilgiden sonra beslenmemi yazmak istiyorum,

kalkar kalmaz 1 çorba kaşığı üzüm pekmezi.kahvaltıda 1 dilim kepekli ekmek,3 yumurta bol lor peyniri, krem ve beyaz peynir bir arada, şekersiz çay ve gerisi normal kahvaltılık şeyler domates bal.

öğlen okulda ne çıkarsa.genelde 1 sebze türü ve 1 karbonhidratlı yiyecek makarna, bulgur gibi, salata ve tatlı çıkıyor .bir tepside ortalama 5000 kalorilik besin oluyor çok yağlı şeyleri yemiyorum.

bunlardan sonra antremana gidiyorum.1.5 saatlik antremandan hemen sonra 1 ç.k pekmez insülini fırlatsın diye.250gr. tavuk göğsü ve yanında bir sebze yemeği bazen makarna.

akşam çok acıkırsam ufak kase sebze veya meyve yiyorum ardından yatmadan 1 ç.k pekmez daha.

antremanımı kendime göre ağır yapıyorum tabi.nisan sonu-mayıs başına kadar biraz daha kas kütlesi inşa etmek istiyorum sonra diyete başlayacağım.

bu beslenme programına öneri/tavsiyelerini bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş