Beslenmem hakkındaki görüşleriniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve murat2 tarafından 29 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. murat2

murat2 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah : 2 Tam Yumurta , 100 Gram Lor , 1 Domates , 1 Salatalık , 3-4 Dilim Beyaz Ekmek , 20-30 Gram Beyaz Peynir.

Ara : 1 Avuç Fındık , Fıstık veya Ceviz.

Öğle : 1 Tabak Makarna veya Pilav , 100 Gram Lor Peyniri , 100-150 Gram Tavuk Göğüsü , 1 Kase Yoğurt.

Antremandan sonra : 100 Gram Lor Peyniri , 1 Tabak Makarna veya Pilav , 1 Kase Yoğurt , 100,150 Gram Tavuk Göğüsü

Akşam : 1 Tabak Sebze Yemeği 2-3 Dilim Beyaz Ekmek.

Gece : 1 Tam Yumurta , 2-3 Dilim Beyaz Ekmek , 100 Gram Lor , 1 Domates , 100 Gram Beyaz Peynir.

Yatmadan Önce , 2 Bardak 500 ML. Süt.

Günde 30 Yumurta Yiyen Arkadaşlarım Var , Fakat Ben Yumurtayı Fazla Yiyemiyorum.Ama onlar sadece yumurtadan sağlıyolar , protein ihtiyaçlarını.

Ek olarak hindi salam ve kaşar peyniri eklemeyi düşünüyorum.

Görüşlerinizi bekliyorum.

Kilo : 75
    Boy : 1.84

2. TheBest

TheBest Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Sabah beyaz ekmek yerıne yavaş sindirilen bir karbonhidrat tüketsen daha ıyı olur.lor 50 gram yeterlı olacaktır boreklık.50 gram boreklık lor 4 yumurta beyazı 2 sarısı 100 gram yulaf lor peynırınıazaltsan daha ıyı olur tavuktan al beyaz ekmegı degıstır tam tahıllıya gec .yatmadan lor peynırı ıdealdır.bırde kırmızı et ve ton balıgı alabılırsen cesıtle proteın kaynaklarını.

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş