Beslenmem de aklıma takılan önemli sorular

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve RocKuN tarafından 27 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Forumu aradım taradım bir çok konu okudum ama;zıtlıklardan dolayı tam karar veremedim...
    Daha yeniyim Öncelikle amacım karın bölgesinde bulunan yağları yakmak ve kilo almak....

Genel olarak aklıma takılan önemli sorular var..
    1-|Antrenmandan 1-1.5 saat önce lapa(beyaz pirinç) + tavuk antrenmana 20-30 dk kala HIZLI PROTEİN (yağsız süt ürünleri 15-20 gr protein arası) alıyorum...Hızlı proteinle beraber YAVAŞ KARBONHİDRAT alınması gerekiyor...
    Soru:Hızlı protein ürünleri doğru mu sizce (Öğrenciyim whey alamıyorum şuan...)
    Yavaş karbonhidratlar nelerdir...

2-|Antrenman sonrası basit şeker alımı gerektiğini biliyorum,forumda başka bir yazıda da bunun çürütüldüğünü gördüm...Gerçekten gerekli mi ve nelerdir bu basit şekerler...)

3-|Yağ alımını ne şekilde ne zamanlar yapmalıyım...Mesela günlük yediğim peynir,süt,1 yumurta sarısı gibi yediklerimden yağ alıyorum.Yemekleri 0 yağsız yapıyorum...Özür dileyerek söylüyorum bu da kabızlık başlangıcı yaptı ve anladım ki yağı fazla kısmışım...Yağ alımını nasıl düzenli hale sokabilirim...)

Bu sorularda yardımcı olursanız diyetimi daha iyi bir düzene sokacağıım...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : kompleks karbonhidrat, basit seker, gunluk yag tuketimi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş