BESLENME

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Trabzonlusergi61 tarafından 30 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Trabzonlusergi61

Trabzonlusergi61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADASLAR ONCELIKLE BEN BU SPORA YENI BASLADIM SPOR SALONUNA GIDIYORUM AMA ILGI SIFIR VE BESLENME KONUSUNDA BAYA BILGISIZIM BURDA BI KONU ACIP BANA YARDIMCI OLABILECEK ARKADAS VARSA SEVINIRIM
    YAS : 26
    KILO : 84
    BOY : 181 1GUN SALONA GIDIP 1 GUN GITMIYORUM VE NASIL BESLENMEM GEREKTIGINIDE BILMIYORUM BI YARDIM EDEBILRISENIZ

2. Center Of Muscle

Center Of Muscle Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    kilo almak istiyorsan makarna ve lapa pilava yüklen . eğer kilom iyi diyorsan ağırlıklı protein almalısın . et , yumurta ,balık. vs yemelisin ... kilon 84 demişsin senin günde en az 80 gr protein alman lazım...

3. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Yanlış yönlendiriyosun arkadaşı kilo olmak için pilav makarnaya yüklen diyorsunun bu adam gidicek her öğün 1 tabak makarna pilav tüketicek yağlanıp kilo alıcak sonra ne kas kazandı ne güç . Pilav makarnaya yüklen demissin bu adam bilinçsiz beyaz makarna .beyaz pirinç tüketicek Gİ yüksen besinler bunlar. yapmayın abi gözünüzü seviyim insanları yanlış biliçlendirmeyin

4. Center Of Muscle

Center Of Muscle Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    zaten kilosunda kalmak istiyorsa onlardan uzak durmalı yukarıya yazdım zaten

Sayfayı Paylaş