beslenme yetersizliği

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DKN tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar. maddi olanakların yetersizleşmeye başlaması ve definasyon sebebiyle günde sadece 1 öğün makarna ve yoğurt yiyebiliyorum (günde 400-500 kalori). daha önce protein tozu kullanabiliyodum ama pahalı geliyor artık. 2300 gr bir whey 200-250 lira arası. optimum whey'in 4500 grlık paketini alsam daha mı mantıklı olur sizce ? paketin sonlarına doğru bozulma olabilir mi ? buzdolabında mı saklamalyım ? 1 haftadır gece gündüz düşünüyorum ve araştırmaktayım. nerdeyse hangi markayı söyleseler amino asit değerlerini ezbere söyleyecek duruma geldim. bu arada definasyonda olduğum için (on) yağlanma yapar mı ? izole whey isterdim ama gramajından dolayı pahalıya geliyor. son kuruşuna kadar verip 4500 gr alıp uzun süre kullanmayı düşündüm ne dersiniz ?

2. leonmik

leonmik Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Maddi sıkıntın varsa ufak bir ara ver takviye ürünlerine doğal sporunu yapmanı tavsiye ederim.

3. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    hocam bırakamıyorum malesef 45 cm yağsız kol var. zamanla kayıplar başlar. doğal olarak da başlıktan anlaşılacağı üzere imkansız. açık wheyleride araştırdım onlarda da yağ oranı yüksek gibi yorumlara denk geldim

Sayfayı Paylaş