BESLENME YARDIMI LÜTFEN.ÖRNEKLİ

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sergen turaman tarafından 2 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    SELAMLAR 177 BOY 59KG.AMACIM KG ALMAK.1 AYDA 1 KG ALAMAYI PLANLYIORUM AMA DAHA AZ ALDIM 700 GRAM KADAR.BESLENMEM ŞU ŞEKİLDE
    SABAH 8:00
    1 YUMURTA HAŞALAMA
    FISTIK EZMESİ 1 BÜYÜK TAM BUĞDAY DİLİMİ
    60 GR KADAR TEL PEYNİR
    NORMAL PEYNİR 50 GR KADAR.
    OKULDA 12:30
    MAKARNA 150 GR KADAR GÖTÜRÜYORUM MAKARNA OLMAZSA PİLAV.
    ANT SONRASI 6
    ET
    MAKARNA YADA PİLAV SALATA YOĞURT. SİVRİ BİBER BOL ŞEKİLDE BU ÖĞÜN.SİZDEN BEKLEDİĞİM EKSİKLERİM ÖNERİLERİNİZ.NE EKLEYİP NE ÇIKARTAYIM.

2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş