!!Beslenme yardım!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve murathan_61 tarafından 3 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. murathan_61

murathan_61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Eksper
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar merhaba,

Bu ilk mesajım hatalarım olursa kusura bakmayın. 2 spor yapıyorum. Sabırlıyım da hemen bir beklentim yok fakat bir şeyi yaparken de doğru yaptığını bilmek istiyor insan. O yüzden beslenme düzenim ile ilgili düşünce ve önerilerinizi bekliyorum. Boyum 181 cm kilom 75 kg göbek bölgemde hafif yağlanma da mevcut. Haftada 5 gün spora gidiyorum spordan önce ve hemen sonra 5 dk koşu yapıyorum. Takviye olarak hoca tavsiyesi üzerine 2 haftadır whey protein ve kreatin kullanıyorum.

--SABAH--
    06:00 KALKIŞ
    Sade kahve
    07:00
    50 GR YULAF
    4 yumurta 3'ü beyazı
    1 muz
    yeşil çay toplam: 480 kcal
    ----------------------------------------------------------------------------
    --Ara öğün--
    Yeşil elma ............... 104 kcal
    ------------------------------------------------------------------------
    --Öğlen--
    170 gr tavuk göğsü , kıyma
    100 gr esmer prinç,kepekli bulgur ,kepekli makarna
    az yoğurt
    toplam: 700 kcal
    -------------------------------------------------------------------------
    --Ara öğün --
    50 gr leblebi ................ 150 kcal
    ---------------------------------------------------------------------
    --Akşam--
    170 gr tavuk göğsü , kıyma
    75 gr esmer prinç,kepekli bulgur ,kepekli makarna
    toplam 650 kcal
    -----------------------------------------------------------
    toplam: 2084 kcal bu rakamların altıne düşmüyorum diyet kolikten ortala hesapladım değerleri
    Son
    yatmadan önce 50 -100 gr arası lorshake yapıp içiyorum.

Şimdi kolları ve genel kas kütlesi zayıf bir kişiyim kollarımda hafif de olsa bi değişiklik var fakat göbek bölgem de hiç bir değişme olmadı bu dönemde. Bu bölge bu beslenme ile zamanla gider mi ? Kas gelişimi için beslenmem yeterlimi değil ise kalori miktarını artırırsam göbek bölgesinde erirme yerine daha da yağlanma mı olur ? Göbeğe biraz kafayı takmış durumdayım :D

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

2. alprninn

alprninn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Amacın yağ yakmak mı yoksa hacim kazanmak mı ? İkisini birde yapabilirsin ancak birine ağırlık vermen daha iyi olur.

3. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş