Beslenme yardımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rlzrlz1 tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rlzrlz1

rlzrlz1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar benım sorunum kilo alma ve yağ, kendımı bildim bileli kilolu değilim ama ufak bi göbek vardır benim sorum şu ben 3 ay body yaptım ardından özel sebeplerden 1 ay ara verdım ardından mahallemde yeni bi salon açıldı ve buraya yazıldım 1 ay bitti devam ediyorum açıkçası bu son 1-2 haftadır randuman almaya başladım bu ara bana pek iyi gelmedi her neyse sorum şu hocam bana makarnaya yüklenmem gerektiğini söylüyor çünki yaz geliyor ve yağdan kurtulmaya çalışırsak karbonhidratı keseceğimiz için üst bölgen iyi gelişmez önce oraları bi büyütelim diyor bende buna katılarak makarnaya agırlık verdım ama bu 2 haftadır sanki daha yağlandım hocam mekik çektiğim için yağların yerinde sayacagını soylemişti ama biraz arttı bu yüzden size danışmak istedim beslenme programım şöyle

Bu arada yaş 17 boy 1.80 kilo 71 başladığım günden beri aynı kilodayım :D ama kollarım felan kalınlaştı gelişti yani neden almadığımı bilmiyorum belki 1-2 kilo almışımdır

Sabah kahvaltı 4 yumurta (2 sinin sarısını yiyorum)
    Öğlen okula gitmeden 12 de şu hazır makarnalardan yapıyorum makarneks (sosu kalorili olduğu için sossuz yiyorum)
    akşam yemeği klasik ev yemeği, prasa fasulye vs vs.
    Gece yatmadan 1-2 saat önce lor yiyorum evde lor olmadığında 3-4 tane yumurta beyazı (bu arada lor u ne kadar yememiz gerekiyor?)
    Antremandan gelince genellikle tavuk, makarna,balık makarna gibi şeyler tüketiyorum

Antreman programım
    Pazartesi Omuz+Bacak+Karın Karın hareketlerim 3 tane mekik,çakı,makinada yan mekik
    Çarşamba Gögüs+Ön kol+Karın
    Cuma Sırt+arka kol+Karın
    Hacim almam için 3 gün gelmemi söylüyor hoca daha fazla gelirsem zor alırmışım kilo

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

2. rlzrlz1

rlzrlz1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımcı olacak yokmu?

3. İskender's Fight Club

İskender's Fight Club Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Trainer
    Yer:
    Hatay
    En önce diyet yaparken İçinde ara öğünde olması gerekiyor Sende yok ne yazık ki Kahvaltına fıstık ezmesi ve domates hıyar da ekleyebilirsin bal vs... Sütü de göremedim çok önemli Kuruyemişte iyi olur Bununla beraber sabır edip azimle çalışmaya devam bırakmaaa

Sayfayı Paylaş