Beslenme ve Yağ yakımı hızlandırma için Diyet Arıyorum?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve batu4134 tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. batu4134

batu4134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle Herkese Merhabalar.

Göbeğim gözüme çok batıyor ve aldığım kiloları vermek istiyorum. Yaşım 22 - 1.81 Boyunda ve 87 kiloyum. Spor salonuna 1 hafta önce yazıldım. 20dk. Koşu bandı ve adaptasyon haraketleri bitiminde 10 dk. Bisiklet yapıyorum. İstediğim şey tam olarak Fit bir vücud Plaj Vücududaa diyebilirim daha çok karın ve adonislere yönelik çalışmak istiyorum. Sizin uygulayıpta yararlandığınız diyet programınız veya kullandığınızda önerebileceğiniz yağ yakma içecekleri vs. banada önerebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.

2. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Dukan diyetini uygulayabilirsin .
    Ayica ben sana yagi daha hizli yakmak icin bi kac puf nokta soyliyeyim.
    1.si sabah ac karna kaynayip demlendirdikten sonra bi 10 dk bekleyerek sogumus sekilde yesil cay ic ve disa cikma imkanin varsa uyandiktan sonra disari cik hafif trmpo bi 5 10 dk kosu yap gelincede cok azda olsa mekik cek 2*20 gibi bu gun icindeki metobolizma hizini arttircaktir .
    2.si yine yesil cay (ılık olacak ) ama spor salonuna gitmeden yarim saat once ic bunu atlama yesil cay icerek spor yaptiginda normaline gore daha fazla ter attigini ve idrarindaki toksin miktarinin arttigini goreceksin.
    3.su klasik olacak ama bol bol u ic ozellikle kardiyo aninda 1.5 litre ic az az ama sık sık agiz kuruyken yag yakamassin. Gun icindede 3 4 litre su tuket.
    4. Yemeklerinde bol bol acı pul biber kullan .
    5.gunluk 1 elma ye.
    6. Gun icinde bi fincan 0şekerli türk kahvesi iç.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. batu4134

batu4134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim bu diyeti yarından itibaren denemeye başlıycam ama Kardiyo anındayken su içersem yağ yerine suyu yakmazmıyım?

4. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Yok kardesim oyle bi olay :) bence biraz arastir bu konuyu . Su icmessen yag yakamassin. Ayrica yagin cok cok az bi kismini terleyerek atarsn cogunu idrarla atarsin

5. batu4134

batu4134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hımm. Çok sağolasın valla bildilendirmen ve önerin için yarın hepsini deniycem normalde kardiyodan sonra su içerdim o düşüncem olduğu için şimdi diyetle beraber tavsiyelerinide uyguluyacam teşekkürler.

6. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Aynen yag yakmak kilo vermek icin bilgi cok lazim yanlis anlama sakin yani :) arastirma yapmak lazim :)

7. batu4134

batu4134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yok yok yanlış anlamam benimde pek bilgim yoktu zaten iyi oluyor böyle araştırma yapmak

8. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Aynen dostum :) hem bişeyler arastirirken motive oluyosun

9. batu4134

batu4134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet :) şimdi dukan diyetini buldum tam senn dediklerine göre uyuyor diye yarından itibaren başlıycam kısmetse. 3 aya kadar bişiyler çıkar inşallah.

10. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Herseye cikarsan uyar tabi ya :) zaten kilonda oyle cokda fazla degil boyuna gore

11. Serdar Üçgürz

Serdar Üçgürz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Baykara3 dostum merhaba ben foruma yeni üye oldum bende dukan diyetine başladım boyum 1.90 kilom 140 idi.Yaklasik 3.haftama girdim ve su an 131 kg yim tamamen dukana uyuyorum ve hergün 1 saat cardio yapiyorum yaklasik 400 calori yakiyorum...Kilolu olduğum icin zor oluyor tabi heleki benim gibi aceleci biriysen :) ama dayanicaz artik bana ekstra tavsiye edebileceğin öneriler varsa saygiyla dinlerim.iyi forumlar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Bu konudaki tavsiyelerimi yukarıda görmüşsündür zaten başkada bildiğim bişey yok gercekten :) ama sen azim et 3 haftada 9kilo. Cok iyi cünkü kilon gereginden fazla olduğu için cok cok daha hızlı kilo verceksin . Ama sabret biz kolumuzun 1cm gelişmesi için 1 aydan fazla sabrediyoruz . Kilo verme olayı daha zevkli ve programına diyetine sağlıklı kaldıktan sonra sonucu cok hızlı biçimde göreceksin buda senin motivasyonunu arttıracak . Sadece motivasyon vr zaman :) motive ve daha cok bilgi içinde forumda kilo vermeyi hedrfleyenlerin ve veren insanların günlükleri var onları takip et :) kolay gelsin :)

13. Serdar Üçgürz

Serdar Üçgürz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Aynen teşekkür ederim gelişmeleri zevkle paylasirim. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. operadakihayalet

operadakihayalet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Samsun, Turkey
    Zamaninda dukan diyeti ile 103 kilodan 86 kiloya düşmüştum. 3.evreyi yapmadim ve geri aldim. 2 aydir salona gidiyorum tekrar 90 a düştüm. Birgun agirlik birgun kardiyo ama kafam karisti once zayiflamali mi??? Neden once zayiflamali? Kardiyo gunleri 550 kalori yakip ustune 20x10 mekik 20x3 karina diz cekme vs yapiyorum. Once zatiflama konusuna takildim. Oyleyse dukanla beraber kardiyoya devam edebilirim.

Sayfayı Paylaş