BESLENME ve PROGRAM ÖNERİSİ

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ozgur1984 tarafından 15 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozgur1984

ozgur1984 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba 187 boyunda 115 kg 30 yaşındayım, bel, göbek, göğüs ve omuzlarda genişleme ve yağlanma gibi problemlerim var , Artık kararımı verdim sağlıklı bir yaşam ve eski fit halime dönmek için çalışacağım. dün bir salona kaydoldum, İşimden dolayı çok sık yemek yiyip beslenmeme dikkat edemiyorum ekmek yemiyorum çok fazla yememeye dikkat ediyorum. Arkadaşlar ne şekilde beslenip ne tür hareketler yapmalıyım. bir futbol turnuvasına katılacağım sakatlanmamak için Bacaklarımı güçlendirmek istiyorum, koşubandında yada normal düz koşu yapamıyorum uzun süre, haftada 1 halı sahada maç yapıyorum 3 günde salona giderim. Nasıl bir beslenme ve spor tarzı benimsemeliyim hayatımda bu istediklerimi yapabilmek için katkısı olan herkese şimdiden teşekkür ederm.

2. Vaga

Vaga Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Abi anlattıklarını yag oranın fazla olarak anlıyorum sunları yaparsan faydası olacaktır
    1 kimse kimseye ekmek yeme demez sadece az ye der sabahları 1 max 2 dilim buda ekmeği yeterli olur
    2 yağ yakımı için mutlaka Yeşilçay iç abi idmandan yarım saat önce
    3 protein ağırlıklı beslenmelisin tavuk balık gibi makarna ve pirinç pilavı minimum dereceye indirmek gerek
    4 y emeklerde .has zeytin yag kullanmalısın ama az ölçüde

Saygılar

3. ozgur1984

ozgur1984 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkür ederim cevabın için, beslenme için bunları uygulamaya çalışıyorum . program için ne önerirsiniz ?

4. Vaga

Vaga Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Program yazmak benim haddime degil ama yukarıyı uygularsan büyük faydası olacak

Sayfayı Paylaş