BESLENME VE KUM DÖKME OLAYI!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hasim301 tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    mrb 20 KİLO FAZLAM VAR iyide kilo veriyorum tam herşeye alışmışken iyide kilo verirken böbrek taşı olayı yaşıyorum okadar yağlı şeylerle sağlıksız besleniyorum yaşamıyorum diyetteyken yaşıyorum diyetim şu şekilde sabah:3yumurta 1 sarısıyla yanında 3-4zeytin yanında süt veya çay ,arada:5çig badem öğlenleri:balık veya tavuk,et 150 gram arada gene :badem akşamda çorba veya tavuk açlıkta çekmiyorum ama başladıktan 40 gün sonra falan ağrıyla hastaneye gidiyorum dayanılmıyor kum döküyorum filmde falan bişey çıkmıyor ne önerirsiniz,1 ay oldu bırakalı kum dökme olayı yaşamadım ne yapmamı önerirsiniz

2. Yenerrr

Yenerrr Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    doktorunne diyor bu konuda? diyet yapıyorum derken böbreklerine zarar veren bir şeyler tüketiyor olabilirsin. diyet yaptığında ve yapmadığında yediklerini karşılaştırıp bir tablo çıkarmayı dene. böbrekler için bol su içmenin yararlı olduğunu duymuştum fakat sen diyette olduğun için böbreğinin kaldıramayacağı kadar çok su içiyor olabilirsin veya tam tersi az içiyorsundur belki. doktoruna danışmalısın. bir diyetisyene de danışsan senin için iyi olabilir.

3. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    doktor bol su iç dedi protein tozu kullanma beslemene devam et dedi ama ne ZAMAN aynı şekil beslensem gene bu böbreklerde ağrı oluyor acile gitmek zorunda kalıyorum ,ama çok iyide kilo verdiriyr beslenme napacam bilmiyorm

4. darmstadt

darmstadt Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Aynı durum biladerimin de başına geldi. Doktor en son teşhisi tavuktan yana koydu ve tavuğu azalttı olay bitti. Doktorunuza gün aşırı tavuk yiyorsanız belirtin bundan kaynaklanabilir diye.

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş