Beslenme ve Ev sporu

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve sekolat tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sekolat

sekolat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar buraya az once uye oldum. 173 boyundayim ve 71 kilo olmusum az once tartildim ve dehsete dustum 18 yasindayim ve ossye hazirlaniyorum bu yuzden 4-5 senedir oynadigim voleybolu birakmak zorunda kaldim. Daha once en fazla 63-64 kilo olmustum ideal kilomun 60 oldugunu dusunuyorum. Aldigim kilolari verebilmek icin evde uygulayabilcegim bi calisma programi ve bi diyet programi onerebilir misiniz. Simdiden tesekkur ederim :)

Not: evde uygulayacagim calisma programi icin hicbir aletim yok.

2. sthammer

sthammer Guest

evde vücut ağırlığıyla da kardiyo tipi egzersizler yapılabilir, yine de bir çift dambıl olursa daha iyi, beslenmenizde kalori açığı yaratmalısınız yani gün içinde aldığınızdan fazlasını harcamalısınız, bunu yaparken protein ağırlıklı beslenip akşama doğru karbonhidratı kısıtlamanız yeterli, kardiyo ve ağırlık çalışmasıyla da kombine etmelisiniz. Günlük beslenme rutininiz nedir? Sınava hazırlanınca hareketsiz kalınıyor gün içinde ve duzenli spor u bıraktıysanız çok anormal gorunmuyor kilo alımı..

Sayfayı Paylaş