Beslenme Ve Ayrıca yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve silinik55 tarafından 28 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. silinik55

silinik55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    MERHABALAR ARKADAŞLAR YAKLAŞIK 4 5 AYDIR SPOR YAPIYORUM SPORA BAŞLADIĞIMDA 104 KİLOYDUM 2.5 3 AY SONRA 76 KİLO OLDUM ŞUAN 75 76 DA STABİL KALMAYA ÇALIŞIYORUM BU SÜRE ZARFINDA HEP ZAYIFLAMA CARDİO YA YÖNELİK KENDİMCE SPOR YAPTIM DİĞER HAREKETLERİDE YAPTIM FAKAT SADECE KASLARI ÇALIŞTIRMAK İÇİN YAZIM BİRAZ UZUN GELEBİLİR FAKAT TECRÜBELİLER LÜTFEN YARIDA OKUMAYI BIRAKIP GİTMESİN GERÇEKTEN YARDIMA İHTİYACIM VAR ÖNCELİKLE BULUNDUĞUM YERDE HAREKETLERİ GÖSTEREBİLCEK HİÇKİMSE YOK TAMAMEN KENDİ İMKANLARIMLA ÇALIŞIYORUM BURDA HOCALAR SPOR YAPANLARLA İLGİLENMİYOR SADECE ALEYLER VAR KENDİMİZ SPOR YAPIYORUZ BULUNDUĞUM YERDEKİ BÜTÜN SPOR SALONLARI AYNI SİZDEN YARDIM İSTEDİĞİM KONULARA GELİNCE YUKARDA BELİRTTİĞİM SÜRE ZARDI BOYUNCA HEP ZAYIFLAMAYA UĞRAŞTIM ONA GÖRE BESLENDİM ONA GÖRE SPOR YAPTIM FAKAT ŞİMDİ BİRŞEY FARKETTİM BEN AYNI ŞEKİLDE SPOR YAPTIĞIM ZAMAN TEKRAR KİLO KAYBI YAŞIYORUM AMA BUNU İSTEMİYORUM NASIL BESLENMELİYİM GÜNDE 2 ÖĞÜN YİYORUM SABAH 12 1 ARASI GEÇ KALTIĞIM İÇİN KAHVALTI O SAATLERDE AKŞAM DA 5 7 ARASI AKŞAM YEMEĞİMİ YİYORUM ZAYIFLAMAYA YÖNELİK BESLENDİĞİM İÇİN HEP NE YİYİP NE YEMEYECEİĞİMİ BİLMİYORUM BU KONUDA YARDIM İSTİYORUM SABAH YEMEĞİNİ YEDİKTEN SONRA 3 4 GİBİ SPORA GİTTİĞİM İÇİN BİRAZ KUVVETSİZ KALIYORUM AKŞAM YEMEİĞİMİ DE DEDİĞİM SAATLERDE YİYORUM BU KONUDA ÖNERİLLERİNİZİ BEKLİYORUM ÖNCELİKLE TECRÜBELİLERDEN (NOT YAŞIM 21) DAHA SONRA DA ANTRENMAN PROGRAMI İSTİYORUM DEDİĞİM GİBİ TEK YAPMAYA ÇALIŞIYORUM ANTREMANLARI MESELA BENCH GİRERKEN YARDIM ETCEK 2. BİR KİŞİ YOK O YÜZDEN BUNA GÖRE ANTRENMAN YAPMAM GEREKİYOR İNTERNETTEN SAĞDAN SOLDAN BULDUĞUM ŞEYLERİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM. VE SON KONU YAZIMIN BAŞINDA BELİRTTİĞİM GİBİ 104 KİLODAN 76 KİLOYA DÜŞTÜM MİDEMİN ÜZERİNDE BAZEN KAS GÖRSEMDE ALT KARIN KISMIMDA O KADAR KARIN ÇALIŞMAMA RAMEN YAĞ KALDI VE O YAĞLARDAN KURTULAMIYORUM BESLENİRKEN OLABİLDİĞİNCE YAĞSIZ BESLENMEYE ÇALIŞIYORUM BEYAZ EKMEĞİ BIRAKTIM ŞEKER KULLANMIYORUM AMA O YAĞLARDAN KURTULAMADIM ALLAHA ŞÜKÜR BU KADAR OLDU AMA BU KADAR YAPMIŞKEN KARIN BÖLGEMDE KAS GÖRMEK BENİ ÇOK MUTLU EDİCEK AMA BEN ONU GÖREMİYORUM YAĞLARI YAKIP KARNIMIN DÜMDÜZ OLMASI İÇİN NELER YAPMAM LAZIM SON YARDIMINIZI İSTEDİĞİM KONU BU BİLİYORUM ÇOK UZUN OLDU AMA YARDIM İSTEYEBİLECEĞİM KİMSE YOK TEK BAŞIMA KENDİ ŞARTLARIMDA SPOR YAPMAYA ÇALIŞIYORUM DEĞERLİ VAKTİNİZİ AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞŞEKKÜR EDİYIRUM GELECEK OLAN YARDIM KONULARINI HEYECANLA BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM CEVAP VERENLERE. BU ARADA YAPMAYA ÇALIŞTIĞIM PROGRAMI GÖSTERECEĞİM YÜKLEYEBİLİRSEM DAHA YENİYİM FORUMDA :)

Ekli Dosyalar:

2. sypronig

sypronig Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Günde 2 öğün yemek mi olur bende bi aralar senin gibiydim sadece çorba ve yoğğurt salatayla beslenirdim 4 ayda 20 kg verdim ama cahillik işte sonra bi baktım ki ben erimişim ama yanlış erimişim verdiğim kilolar hep kastan gitmiş çünkü protein almıyordum yüzüm falan da çöktü sonra düzenli bi diyet ile kas oranı arttırıp yağ oranı düşürmeye çalışıyorum şuan. SANA EN GÜZEL TAVSİYE PROTEİN AĞIRLIKLI BESLEN DİYETİ ONA GÖRE YAP KAS KAYBETME ÇOK PİŞMANIM ŞUAN

3. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle azminden dolayı seni tebrik ediyorum ; Gelelim yanlışlarına , çok hızlı kilo vermişsin hatta ciddi derecede zararlı diyebileceğim şekilde fakat burada farklı noktalar var. Muhtemelen vücudun da çok fazla ödem olabilir , onları atmışsındır ama bu beslenme ağırlıklı kardiyo antremanlarınla çok fazla kas kütleside kaybettiğin aşikar. Boyunu bilmiyorum ama , 74 kg a kadar düşüp göbeğinin seni rahatsız ediyor olması , vücudunda hala yakılması gereken yağların olduğu çıkarımı yapmamı sağlıyor. Bu yüzden forumu iyice gez/araştır kendine göre bir beslenme ve egzersiz programı bulacağına eminim. Kas kütleni arttıracak haraketlere geç kardiyoyu gün aşırı 30dk yapman yeterli olacaktır. Şunu unutma , olayı kafada bitirmişsin ama o göbekten kurtulup kas inşa etmen bir hayli zamanını alacak.

silinik55 bunu beğendi.
  4. silinik55

silinik55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    değerli yorumunuz için teşekkürler boyum 180 cm onu da belirteyim :)

Sayfayı Paylaş